Burek sam nie poprosi o pomoc - edycja 2015

Zbiórka zakończona
Wsparły 263 osoby
2 541 zł (12,71%)

Rozpoczęcie: 19 Listopada 2015

Zakończenie: 31 Grudnia 2015

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.


 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 20 listopada do 20 grudnia 2015 roku. W zbiórce biorą udział wybrane schroniska oraz przytuliska z województwa małopolskiego, podlaskiego, śląskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Lista schronisk biorących udział w naszej akcji:
Schronisko Animals w Białogardzie
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapek” w Hajnówce
Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt w Harbutowicach
Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łętkowicach
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Obornikach
Społeczne Schronisko dla Zwierząt w Rudzie Śląskiej
Azyl Psiaków Szukających Domu w Sonieczkowie
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu
Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach


Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim.


- Jeżeli nie dysponujemy wysokoenergetyczną karmą, a schroniska na ogół nie są w posiadaniu takowej z racji bardzo ograniczonych budżetów, możemy stosować pokarm mniej kaloryczny - tłumaczy Andrzej Jaworski, prezes naszej fundacji. - Jednak wtedy powinniśmy podawać go zwierzętom znacznie więcej i częściej.


Wytypowane przez nas schroniska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym się jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarować czworonogom to czego najbardziej potrzebują – prawdziwego domu.
 

Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów  jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami ogłasza zbiórkę środków za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów.


Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w schroniskach i przytuliskach, przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Organizator
0 aktualnych zbiórek
29 zakończonych zbiórek
Wsparły 263 osoby
2 541 zł (12,71%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość