Tayson znowu choruje

Zbiórka zakończona
Wsparło 77 osób
972 zł (32,4%)

Rozpoczęcie: 4 Czerwca 2018

Zakończenie: 4 Września 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Starość psa to smutek. Starość psa, który chory ląduje na ulicy, to dramat ! Wiemy dlaczego został wyrzucony -  może nikogo nie poruszy jego los i odejdzie gdzieś samotnie, a może wpadnie pod samochód, bo przecież nie uciekne - ledwo chodzi!

Takiego psa przejęliśmy przeszło rok temu. Dostał rok szczęścia w domu tymczasowym. Został zoperowany, zaczął chodzić.

Cieszyliśmy się, że wraca do zdrowia. Minął rok, stary Tayson zaczął tracić siły, gorzej chodzić. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, ze względu na jego pogarszajacy się stan zdrowia jest psem nieadopcyjnym. Cierpi na dysplazję stawów łokciowych, co pół roku ma podawany lek Noltrex, którego koszt to 1000 zł. Ale to nie wszystko.

Tayson przez ostatni czas zaczął mieć bardzo duże problemy z układem trawiennym. Ma silne bóle brzucha i wzdęcia, dokuczają mu silne biegunki. Morfologia fatalna bardzo mało krwinek czerwonych i niewchłanianie witaminy B12 - obecnie otrzymuje z nią zastrzyki, ale z marnym skutkiem.  Przez jej brak pogorszył mu się wzrok i cały czas jest zmęczony - z radosnego psa stał się kłębkiem bólu.

Przed nami seria badań, aby to zdiagnozować i mu pomóc. Pierwsze w kolejności USG, zrobienie testów alergicznych i zmiana karmy na weterynaryjną. Co dalej, nie wiemy... Wiemy tylko jedno, że brakuje nam środków finansowych i prosimy o wsparcie.

Może ktoś zechciałby adoptować Taysona wirtualnie i wpłacać co miesiąc na jego konto jakiś grosz? Może ktoś chciałby raz w miesiącu kupić mu karmę? Przyjmiemy każdą pomoc, aby pomóc Taysonowi w jego cierpieniu.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
58 zakończonych zbiórek
Wsparło 77 osób
972 zł (32,4%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość