SOS! Zabiedzony, zaniedbany rudzielec zbiera na podreperowanie zdrowia!

Wsparło 39 osób
2 116 zł (84,64%)
Brakuje jeszcze 384 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 30 Października 2022

Zakończenie: 28 Lutego 2023

Godzina: 23:30

16 Stycznia 2023, 10:21
Alvaro przechodzi poważny kryzys

Miało być pięknie, we czwartek miał być zabieg kastracji i korekty powieki, a dziś miał być triumfalny post ADOPCYJNY rudego Alvara. I co? Licho
Przed operacją standardowo została pobrana krew i wyniki sprawiły, że zamiast zabiegu była kroplówka, leki, specjalna dieta nic na to nie wskazywało, bo wszystkie poprzednie wyniki były w normie.
W piątek również dostał kroplówki dożylnie, a w weekend sami podaliśmy płyny podskórnie, co rudzielec zniósł z godnością.
Dziś zobaczymy co dalej.

Potrzebujemy  środków na leczenie rudzielca.

Rudy Alvaro to podobno postrach goscicińskich działek.

Po pierwsze - chyba były postrach, bo w takim stanie to jedynie wyglądem może straszyć, a po drugie - chyba nikt mu nie dał szansy, by mógł pokazać jak miłym jest kotem, bo owszem - nie ma szans by coś przy nim zrobić w klatce, ale tylko dlatego, że tak bardzo domaga się pieszczot, Taki to "gangster" z niego.

Niestety wygląda źle - z pyska leje się ropa, ciągle kaszle, a wszoły chodzą mu nawet po wąsach. Jest wychudzony i zwyczajnie śmierdzi brudem, zaniedbaniem. Ma też okropną biegunkę prawdopodobnie najbliższej zimy już mógłby nie przeżyć.

Został złapany w celu kastracji, ale ograniczenie się do tego byłoby zwyczajnie okrutne.

Walczymy w tej chwili z przewlekłą infekcją, która dość opornie się  leczy, bo kocur jest niestety nosicielem wirusa Fiv. Dopiero ustabilizowanie kocura pozwoli przeprowadzić szereg zabiegów, które musi przejść: ekstrakcję wielu zębów, kastację oraz korektę powieki, która zawija się do środka i powoduje niekończącą się infekcję oka i z pewnością ogromny dyskomfort.

Do tej pory na niezbędne badania, leczenie, specjalistyczną karmę wydałyśmy już kilkaset złotych, a to dopiero wierzchołek finansowej góry lodowej. Bardzo prosimy razem możemy więcej.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
380 zakończonych zbiórek
Wsparło 39 osób
2 116 zł (84,64%)
Brakuje jeszcze 384 zł
Adopcje