Ratujemy życie i oczy kociąt

Zbiórka zakończona
Wsparło 49 osób
1 700 zł (100%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 1 Września 2022

Zakończenie: 15 Grudnia 2022

Godzina: 23:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Przez to, że co chwilę organizujemy zbiórki, w których prosimy o pomoc dla kotów, brakuje nam już pomysłów, jak wyróżnić te szczególnie drastyczne. Tak właśnie jest w tym przypadku...

Mamy nadzieję, że film z wizyty w gabinecie przemówi sam za siebie i że wraz z żalem, współczuciem i trzymaniem kciuków, popłynie strumień funduszy, niezbędnych na leczenie tych maleństw i dźwignięcie ich z kryzysu.

Już po tej wizycie wiemy, że każde z kociąt musi mieć pilnie usunięta gałkę oczną. Czyli 3x 500zl plus koszty dalszej opieki weterynaryjnej. Pierwsza wizyta z lekami, kroplami, suplementami to już kilkaset złotych. Potrzebujemy też karmy. Jesteśmy wdzięczni Marii i jej Rodzinie, za przyjęcie kociąt na dom tymczasowy, bo wiemy, że to przedsięwzięcie będzie wymagało ogromnego poświęcenia - zakraplanie oczu, podawanie leków, z pewnością wiele wizyt u weterynarza. No i oswajanie.


Dzieciaczki dostały imiona po bohaterach filmów Piraci z Karaibów- Jack (czarno biały), Will (biało bury) i Elisabeth (tricolor).

Prosimy o wsparcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
395 zakończonych zbiórek
Wsparło 49 osób
1 700 zł (100%)
Adopcje