6 miotów szczeniąt potrzebuje ratunku

Zbiórka zakończona
Wsparło 2 158 osób
10 199 zł (113,32%)

Rozpoczęcie: 11 Czerwca 2018

Zakończenie: 28 Czerwca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Wszoły zjadają tam psy żywcem. Psy potrafią zagryźć szczeniaka, czego byliśmy świadkami. Jeden szczeniak ma pękniętą czaszkę!W gospodarstwie pod Ostrołęką mieszka człowiek, który opiekuje się ok 50 psami, szczeniaki i podrostkami.
 


Poproszono nas o pomoc przy przejęciu 23 szczeniąt. Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy psiaki zakochane w swoim Panu i człowieka, który niedołężnie próbuje sobie poradzić ze stadem psów. Przywieźlismy 100 kg karmy, 200 tabletek na odrobaczenie i odpchlacze na kleszcze i pchły.

Zabraliśmy 6 miotów szczeniąt, wszystkie w koszmarnym stanie. Dwa zaatakowane przez starsze psy, jeden ma pękniętą czaszkę i prawdopodobny obrzęk mózgu. Drugi podejrzenie urazu głowy - umówiliśmy dla nich  rezonans.


 
Czworo szczeniąt w dniu dzisiejszym miało przetoczoną krew, galopujaca anemia spowodowała, że lekarze nie byli w stanie nawet odrobaczyć psiaków, bo nie przeżyły by nocy. 15 jest na antybiotyku, 20 ma anemię i stan zapalny.Błagamy o każdy grosz. Dzisiejsze faktury to ponad 5000 zł, klatki kenellowe do domów tymczasowych, transfuzje, odrobaczenie, leki, króplówki, odpchlenie, leki dla stada - wszystkie faktury wstawione:


Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
70 zakończonych zbiórek
Wsparło 2 158 osób
10 199 zł (113,32%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość