Czekając na wyrok

Wsparło 40 osób
962 zł (96,2%)

Rozpoczęcie: 26 Października 2009

Zakończenie: 26 Listopada 2009

Dzięki Państwu wszystkie koty powoli odzyskuja swój właściwy wygląd. Z dnia na dzień pieknieją ich sierść błyszczy a one same dumnie przechadzają się po swoim azylu.

Obecnie szukamy domów tymczasowych - niestety stan zdrowia właścicielki się pogorszył - rodzina dązy do ubezwłasnowolnienia... To bedzie dlugo trwało - także nasz wniosek o odebranie kotów w prokuraturze. Może ktoś z Państwa przygarnie nasze śliczności?

To niesamowite jak szybko koty nauczyły się do czego służy kuweta i jak głeboko uwierzyłu, ze teraz będzie już tylko lepiej. Leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty - odpowiednie odżywianie - poprawe kondycji. To dzięki Państwa pomocy

Niestety obecnie musimy znaleźć domy tymczasowe i to bardzo szybko. Te zwierzęta wiele juz przeszły i niestety to nie jest obojetne dla ich psychiki. Dlatego chcielibyśmy aby domy tymczasowe z czasem stały sie adopcyjnymi i aby te zwierzęta doczekały tam późnej starości. Nic tak nie poprawia samopoczucia zwierzęcia jak kochający wlaściciel.

Dziękujemy całemu zespołowi SIEPOMAGA.PL - to cudowny pomysł na stworzenie portalu gdzie ludzie pomagają - bezinteresownie z potrzeby serca. Z całego serca dziękujemy wszystkim Państwu za ciepłae słowa, za poparcie za wpłaty. Wkrótce zamieścimy skany wszystkich FV - bedzie Państwo mogli zobaczyć jak bardzo Wasza pomoc była nam potrzebna.

Liczymy na Państwa w przyszłości - dziękując w imieniu wszystkich zwierzat jakim pomagamy wspólnie.

KAŻDE ŻYCIE JEST BEZCENNE I WINNIŚMY JE RATOWAĆ

Organizator
0 aktualnych zbiórek
24 zakończone zbiórki
Wsparło 40 osób
962 zł (96,2%)