Pomóż nakarmić Adelę i Fantę! Ich opiekunowie padli ofiarą oszustwa finansowego. Nie chcą, żeby pieskom zabrakło karmy oraz leków!

3 dni do końca
Wsparły 4 osoby
60 zł (2%)
Brakuje jeszcze 2 940 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 23 Września 2022

Zakończenie: 30 Listopada 2022

Godzina: 23:59

Dwie przekochane suczki – Adela rasy york oraz Fanta rasy maltańczyk, które w niezbyt dobrym stanie trafiły do swoich obecnych opiekunów, od razu stały się częścią rodziny. Niestety na skutek nieszczęśliwych okoliczności opiekunowie piesków popadli w poważne problemy finansowe.

W tej chwili każdego dnia muszą walczyć o to, żeby zaspokoić podstawowe potrzeby trójki dzieci oraz dwóch suczek. Prosimy Was o wsparcie finansowe! Podana kwota wystarczy na karmę i inne niezbędne artykuły dla psów do końca tego roku.

Suczki zostały odkupione z psiej hodowli około 2 lata temu. Adela miała wtedy pół roku i była bardzo zaniedbanym psem. Nowi opiekunowie od razu zaczęli ją leczyć i dzięki temu obecnie jest w dobrym stanie, natomiast zęby wymagają jeszcze doleczenia. Przednie i trzonowe zęby pieska są zgnite, wzwiązku z tym należy nakładać na nie odpowiednie preparaty, które oczywiście trzeba kupić.

Fanta trafiła do nowego domu jako szczeniaczek po przejściach – była bita i od początku wymagała odpowiedniego podejścia. Natomiast cały czas boi się ludzi, zwłaszcza obcych. Suczki nie są w stanie załatwić się na zewnątrz, nawet po 2-godzinnym spacerze. W związku z tym w mieszkaniu trzeba rozkładać podkłady higieniczne.

Jakiś czas temu opiekunowie piesków padli ofiarą oszustwa finansowego. W tym samym okresie na skutek poważnego uszkodzenia palców prawej ręki, jeden z nich został czasowo pozbawiony możliwości wykonywania pracy. Natomiast rodzina jest mocno związana z suczkami i bardzo o nie dba, dotyczy to również dzieci. Wspólnie szukają wszelkich możliwych sposobów, aby zapewnić Adeli i Fancie odpowiednie warunki życia i odpowiednio zadbać o ich higienę, zdrowie, dobre samopoczucie.

W dzisiejszych czasach dwoje dorosłych i trójka dzieci w wieku szkolnym potrzebuje sporo pieniędzy, żeby się utrzymać, kupić jedzenie, środki higieniczne, artkuły szkolne, zapłacić rachunki. Natomiast nie wyobrażają sobie życia bez tych dwóch uroczych suczek, więc nie pozwólmy, aby rodzina (w tym oczywiście Adela i Fanta) nie dojadała.

Z góry serdecznie dziękujemy za każdą otrzymaną wpłatę, prosimy także o udostępnianie niniejszej zbiórki w mediach społecznościowych.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
98 zakończonych zbiórek
3 dni do końca
Wsparły 4 osoby
60 zł (2%)
Brakuje jeszcze 2 940 zł
Adopcje