Kwidzyńskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Adopciaki Miłosna"

Kwidzyńskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Adopciaki Miłosna"
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Marzena Adamczyk

E-mail adopciakikwidzyn@gmail.com

Telefon 783296652

Lokalizacja Kwidzyn, pomorskie

Kwidzyńskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „Adopciaki Miłosna" zwane potocznie „Adopciaki Kwidzyn” jest organizacją pożytku publicznego, zostało zarejestrowane w czerwcu 2018 r,  jednak już wczesniej  jako nigdzie niezrzeszeni wolontariusze zajmowaliśmy się pomocą skrzywdzonym przez los zwierzętom.

Jesteśmy grupą wolontariuszy, zapaleńców, których  połączyła miłośc do zwierząt i chęć niesienia pomocy tym, które tego potrzebują, a naszą misją stała się ich ochrona,  poprawa ich losu  oraz walka z bezdomnością zwierząt.

Podejmujemy różne działania na rzecz pomocy porzuconym, skrzywdzonym, bezdomnym a także  wolnobytującym zwierzętom domowym, których wiek lub stan zdrowia uniemożliwia samodzielne przetrwanie na wolności. Sterylizujemy, kastrujemy, szczepimy,  leczymy, socjalizujemy, odrobaczmy zwierzęta, które tego potrzebują,  staramy się zapewnć im opiekę, umieszczamy w domach tymczasowych.  Prowadzimy adopcje zwierząt domowych szczególnie porzuconych, bezdomnych i odebranych właścicielom na skutek okrutnego traktowania. Tylko w 2018 r. udało nam się znależć domy dla ponad 80 psów i  kilkunastu kotów. Dokonujemy kontroli dobrostanu zwierząt. Staramy się zapobiegać  wszelkim formom stosowania przemocy i okrucieństwu człowieka wobec zwierząt. Podejmujemy interwencje w przypadkach znęcania się nad zwierzętami, lub konieczności ratowania życia czy zdrowia zwierząt. 

Bardzo pragniemy zmieniać na lepszą rzeczywistość skrzywdzonych zwierząt,  jednak aby to robić  potrzebne są środki.  Nasi podopieczni utrzymywani są  wyłącznie z darowizn od ludzi o dobrych sercach, dlatego w imieniu naszych podopiecznych, w imieniu wszystkich wolontariuszy, gorąco prosimy o wspieranie naszych działań.

Będziemy ogromnie wdzięczni za wszystkie formy wsparcia, za okazane serce, za pomoc finansową.

Pomogli

Ładuję...