Fundacja Adopcje Malamutów

Fundacja Adopcje Malamutów

Reprezentant Izabella Dobrosz

E-mail iza@adopcjemalamutow.pl

Telefon +48602718386

Lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Powstaliśmy w celu niesienia pomocy potrzebującym psom ras północnych, w szczególności psom rasy Alaskan Malamut. Pomagamy właściwym ludziom trafić na właściwe psy.

 
Koncentrujemy się przede wszystkim na poszukiwaniu nowych właścicieli bezdomnym psom.
 
Leczymy je i sterylizujemy/kastrujemy w celu zmniejszenia problemu bezdomności.
 
Zajmujemy się również działalnością edukacyjną i promocyjną.

Alaskany Malamuty są pięknymi, ale i wymagającymi umiejętności w wprowadzeniu psami. Najczęstsze i powtarzające się historie, to zakup psa pod wpływem impulsu i niewątpliwej urody szczeniąt. Następnie oddanie go do schroniska, wyrzucenie z samochodu lub przywiązanie do drzewa w lesie.
 

Na tym etapie, jeśli pies ma wystarczająco dużo szczęścia, trafia na nas. Zajmujemy się znalezieniem mu nowych, odpowiedzialnych opiekunów, z którymi będzie mógł być już do końca życia.
 

Przede wszystkim potrzebne są nam domy,  aby zwalniały się miejsca w hotelach i domach tymczasowych dla nowych psów oraz finanse na utrzymanie i zabiegi.
 

Jak większość organizacji pozarządowych działania statutowe finansujemy z darowizn i wkładu własnego. To co cenimy sobie najbardziej to dowolne,ale comiesięczne regularne wpłaty bądź adopcje wirtualne.


Malamutów potrzebujących naszej pomocy jest coraz więcej. Niestety nie każdemu jesteśmy w stanie pomóc – ograniczają nas bowiem możliwości finansowe.

 
Dlatego APELUJEMY o pomoc finansową dla naszej fundacji! Razem możemy sprawić, by rzesze bezdomnych, niechcianych i katowanych psów znów poczuły bezpieczeństwo jakie daje człowiek, by uwierzyły, zaufały i pokochały.
 
Odnajdźmy w sobie pokłady człowieczeństwa – pomóżcie nam pomagać! Cenimy każdą wpłatę, także tę najdrobniejszą!

Pomogli

Ładuję...