zbieramy na pieluchomajtki dla Alberta

agata dembińska
organizator skarbonki

Witajcie. Z okazji moich imienin, mam do Was prośbę o pomoc Albertowi. 

Albert to niepełnosprawny psiak, który potrzebuje funduszy na pieluchomajtki, jeździ na wózku i świetnie sobie radzi, lecz musi korzystac z pieluchomajtek. Ma około trzech lat. Do Przytuliska trafił jesienią 2014 roku, gdy gmina postanowiła go uśpić po wypadku samochodowym. Albert ma uszkodzony kręgosłup i nie staje na tylne łapki.  Zapadła decyzja o operacji - niestety kręgi połamane i poprzekręcane nie dały się nastawić na miejsce. Próbowaliśmy rehabilitacji. Albert jeździł na bieżnię wodną, bioprądy, pole magnetyczne. Nastapiła niewielka poprawa, ale nadal nie mógł chodzić. Wiosną dzięki zbiórce pieniędzy kupiliśmy mu wózek, na którym biega jak szalony. Ta radość jak dostał wózek była tak wielka, że przez kilka godzin chciał biegać bez przerwy. :-)

Podczas uszkodzenia kręgosłupa Alberta stracił czucie nie tylko w łapkach, niestety wydala bezwiednie. Jest to problemem, bo robią mu się odparzenia i trzeba szczególnie dbać o higienę. Albert musi chodzić w pieluchomajtkach, przy takiej ilości psów nie nadążamy ze sprzątaniem. Tak będzie do końca życia Alberta. Albert, jest wesołym psiakiem, nawet jeśli rozumie,że jego życie zmieniło się po wypadku, to nie jest tym specjalnie przejęty.Pyszczek zawsze uśmiechnięty, a pies gotowy do zabawy i spacerów. Mamy świadomość,że nie będzie miał swojego domu i swojego opiekuna, jednak u nas w Przytulisku ma wszystko w tym naszą miłość. I najważniejsze - żyje! Wszelkie wsparcie dla Alberta to możliwość dalszej rehabilitacji - może kiedyś się uda postawić mu samodzielnie nóżki. ;))

Albert czeka na każdą pomoc. Jest skazany na ludzką dobroć! Pomóżcie Albertowi przekazując 5, 10, 50,100 zł - ile kto może, Albert za wszystko z wdzięcznością prześle firmowy radosny uśmiech. :-)

Wsparli

60 zł

tamixy81

Wszystkiego najlepszego z okazji Imienin <3 i dziękuję za wielkie serce i chęć pomocy
Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
60%
60 zł Wsparła 1 osoba CEL: 100 ZŁ