Ja, Angora, proszę, pomóż mi nie czuć więcej bólu i głodu. Pomóż mi jakoś przeżyć. Niczego więcej nie pragnę!

PILNE!
do końca
Wsparły 953 osoby
11 880 zł (95,04%)
Brakuje jeszcze 620 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 8 Maja 2023

Zakończenie: 2 Czerwca 2023

Godzina: 23:59

25 Maja 2023, 22:01
Kochani

Kochani, wpłaciłam zaliczkę, do piątku muszę ją spłacić w całości. Proszę, pomóżcie mi ją wykupić! Angora zasłużyła na dobrą emeryturę, to bardzo grzeczna klacz.

Pokaż wszystkie aktualizacje

20 Maja 2023, 00:04
Może się uda...

Muszę do poniedziałku  uzbierać 4000 zł na zaliczkę...błagam pomóżcie mi

Niewidoma, posłuszna skazana na śmierć Angora całe swoje życie pracowała dla człowieka. Ciągnęła bryczkę latem, zimą sanie ku uciesze dzieci i dorosłych.

Użyczała swego grzbietu jeźdźcom, którzy byli zachwyceni mądrością i posłuszeństwem klaczy. Tak, niewidoma Angora to bardzo mądry koń, bardzo kochający ludzi w szczególności dzieci.

Jak była potrzeba, pracowała również w polu. Robiła posłusznie wszystko, o co człowiek ja poprosił. Nie skarżyła się nawet wtedy, gdy zaczęła podupadać na zdrowiu. Gdy zaczęło brakować sił do pracy, a grzbiet się wyginał i bolał coraz bardziej... Zapadła decyzja o sprzedaży konia, bo nie nadaje się już do pracy, a nikt nie będzie przecież utrzymywał darmozjada. Historia jakich wiele, jakie dobrze znamy. Zapłatą za ciężkie lata pracy i lojalną służbę człowiekowi jest rzeźnia... Angora prosi o POMOC.

Kochani, bardzo prosimy o pomoc dla Angory. Ona ma tylko nas. Zasłużyła sobie na godną emeryturę. Proszę pomóżcie mi zapewnić jej spokojną starość. 

Kwota zbiórki obejmuje wykup klaczy, transport, wstępne badania oraz pierwsze tygodnie utrzymania. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
147 zakończonych zbiórek
do końca
Wsparły 953 osoby
11 880 zł (95,04%)
Brakuje jeszcze 620 zł
Adopcje