Anielka Modelka

Rozpoczęcie: 24 Sierpnia 2012

Zakończenie: 11 Listopada 2012

Godzina: 01:00

U Amelki lekarz stwierdził kulawiznę lewej tylnej kończyny (stare złamanie, zrost całkowity, nieprawidłowy). Kulawizna postępuje. Nasila się zwłaszcza po wysiłku (nieprawidłowe stawianie kończyny). Wyczuwalna deformacja kości udowej w okolicy nasady dalszej. Zaburzona oś kończyny.


Termin zabiegu kostnego został wyznaczony na jesień. Przybliżony koszt operacji. Lekarz prosi o adopcję, ze względu na potrzebę indywidualnej opieki po tak skomplikowanej operacji. Tylko czy to jest możliwe? Realnie rzecz biorąc, bardzo trudno o ofiarną rodzinę, pomimo że Anielka jest prawdziwym PSIM  ANIOŁKIEM. Miała dwukrotną szansę na dobry dom - gdyby nie ta nóżka. Nawet zapewnienia, że fundacja przeprowadzi zabieg na swój koszt, nie wzmocniły jej szans adopcyjnych. A szkoda, wielka szkoda!       
 


We wrześniu Anielcia miała operację, a ranka pooperacyjna ładnie się zagoiła. W końcu też ANIELKA doczekała się wspaniałej rodzinki. Naszym pragnieniem jest, aby wszystkie pieski miały tak duże szczęście w adopcji jak ona.

Wsparło 28 osób
800 zł (100%)