Boimy się zimy w Przytulisku Pani Ani...

Pani Anna Jajus (86 lat) większość swojego życia poświęciła na ratowanie kotów. Od ponad dwudziestu lat opiekuje się tymi cudownymi istotami. Trzynaście lat temu przy ul. Sarniej w Gliwicach założyła przytulisko, które funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Jak sama twierdzi to miejsce jest rajem dla kotów.

Anonimowy Pomagacz

W chwili obecnej w przytulisku znalazły schronienie 23 koty (głównie koty „pośmiertne”). To jednak nie wszystkie zwierzęta którymi opiekuje się pani Anna. Na co dzień dokarmia około 200 kotów wolnożyjących, oraz wspomaga karmą wielu tzw. społecznych karmicieli.

Anonimowy Pomagacz

Przytulisko przy ul. Sarniej ogrzewane jest elektrycznie, w okresie grzewczym ogrzewanie generuje spore koszty tj. około 500-600 złotych (mówimy tu o okresie przed podwyżkami cen za energię elektryczną).

Anonimowy Pomagacz

Poza kosztami ogrzewania pani Ania z własnych środków ponosi koszty wynajmu tj. około 700 złotych miesięcznie, do tego dochodzi koszt wody i wywozu śmieci ok. 150 złotych (miesięcznie).

Anonimowy Pomagacz

Poza opłatami związanymi z funkcjonowaniem przytuliska pan Ania pokrywa (także z własnych środków) zakup środków czystości tj. około 200 złotych miesięcznie, koszty leczenia zwierząt tj. około 1500 zł miesięcznie, koszty związane z dojazdami do przytuliska i do lekarzy weterynarii oraz oczywiście koszty zakupu karmy, które miesięcznie wynoszą około tysiąca złotych (pod warunkiem, że otrzyma wsparcie od innych fundacji, firm i instytucji).

Anonimowy Pomagacz

Emerytka z Gliwic potrzebuje pomocy, ponieważ zmaga się z poważnymi problemami, które utrudniają jej wypełnianie tej wyjątkowej misji. Proszę pamiętać, że na pomoc zwierzętom przeznacza niemal wszystkie swoje pieniądze.

Anonimowy Pomagacz

Z całego serca prosimy o pomoc i wsparcie dla tej cudownej, starszej kobiety. Pani Anna nie ma własnej Fundacji, ale MY tj. Fundacja Psi Los wspieramy panią Anię od wielu lat - dlatego w jej imieniu zakładamy niniejszą skarbonkę. Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wszystkie nawet najmniejsze wpłaty!

Wsparli

25 zł

Dorota M.

5 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

DG

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
325 zł
Wsparło 13 osób

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej