Pobyt w Albanii nad morzem Jońskim

Marta Szperna
organizator skarbonki

 

Hej Ludziska o dobrym sercu!
Zrobiliśmy charytatywną loterie/konkurs!
W MASZ NOSA (https://m.facebook.com/masznosa/) kilka dni temu był pożar i chcielibyśmy spróbować pomóc w naprawie spalonego dachu. W wyniku pożaru, została uszkodzona również instalacja elektryczna, piec i komin wymagają wymiany. Do fundacji, ciągle przybywa wiele potrzebujących zwierzaków,  które wymagają fachowej pomocy. Oprócz tego, fundacja ma mnóstwo innych zobowiązań finansowych. Wyżywienie, opłaty za media, koszty eksploatacji auta i paliwo, utrzymanie pracowników, materiały budowlane na bieżące remonty. Spróbujmy im pomóc !
Przyłączając się do akcji oferujemy siedmiodniowy pobyt w naszym apartamencie w Saranda nad morzem Jońskim (południe Albnii) dla 4 osób.  Jeden los to 40zł. Wygrana osoba będzie mogła skorzystać z apartamentu do końca listopada 2022 roku, z wyłączeniem miesięcy lipiec i sierpień.
Każda osoba, która wpłaci wielokrotność tej kwoty zwiększa swoje szanse! Jeśli chcesz uczestniczyć w loterii podaj imię i nazwisko bądź imię i pierwsze litery nazwiska może być to również nick. 1 kwietnia o godz 21.00 na faceboku zamieścimy filmik z losowania:

https://www.facebook.com/marta.kowalska.7165/& nbsp ;
więcej informacji o apartamencie w poniższym linku: 

https://www.facebook.com/search/top?q=saranda%20ap artament%20jo%C5%84ski

Anonimowa Pomagaczka

 

 

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

40 zł

Ewelina

40 zł

Karolina M

40 zł

Rafał Small

40 zł

Natasza Ś

40 zł

Mekar

40 zł

dasia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
22%
2 245 zł Wsparły 42 osoby CEL: 10 000 ZŁ