Ati - jej opiekunka nie żyje, sunia zbiera na jedzenie i sterylizację

Wsparło 11 osób
102 zł (4,08%)
Brakuje jeszcze 2 398 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 11 Października 2018

Zakończenie: 15 Listopada 2018

Ati nie ma nikogo, tylko nas... Tylko Ludzie o Wielkich Serca mogą pomóc Dziewczynce, która została pozbawiona wszystkiego przez los - Kochajacego Człowieka, bezpiecznego domu, pełnej miski i poczucia bezpieczeństwa

[Aktualizacja 16.10.2018]

Wykonaliśmy Ati badania, wyniki są dobre. Możemy więc szykować się do sterylizacji. Liczymy, że pomożecie nam zebrać na nią pieniądze.

Ati ma ponad 7 lat i przez te lata żyła szczęśliwie z ukochaną opiekunką, ale życie bywa brutalne i okrutny los zniszczył to życie - Opiekunka umarła i Ati została sama.

Stowarzyszenie Doża Skarbonka zaopiekowało się Ati. Znaleźliśmy dla niej hotelik, gdzie będzie czekać na nowy dom, zapewniliśmy stosowną do wieku i potrzeb Dziewczynki karmę, robimy badania, ale miesięczny koszt utrzymania Ati to prawie 1.000 zł plus koszta weterynaryjne, gdyż w niedalekiej przyszłości czeka Ati sterylizacja, a przed nią pełen panel badań. To dużo, dlatego prosimy o wsparcie finansowe, by Ati mogła bezpiecznie czekać na nową rodzinę. 

Prosimy o nawet najmniejszy grosik, by ta ufna i łagodna dziewczynka była bezpieczna i mogła spokojnie czekać na nowy dom

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
7 zakończonych zbiórek
Wsparło 11 osób
102 zł (4,08%)
Brakuje jeszcze 2 398 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość