Aukcja - pomocowa

Wsparły 2 osoby
11 zł (0,55%)
Brakuje jeszcze 1 989 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 2 Stycznia 2023

Zakończenie: 2 Kwietnia 2023

Godzina: 23:59

Jednocześnie z aktywnością sprzedażową na profilu allegrowym Kociej Mamy zamieszczać będziemy dokładnie tak samo, jak w latach poprzednich, aukcje mające na celu wsparcie fundacji w określonym, zdefiniowanym działaniu.

Każda nietypowa aktywność związana jest z określonymi kosztami. By zapewnić budżet, będziemy prezentować cele albo koty, które generują określone, wcale niemałe wydatki. Jako pierwsza zaistnieje aukcja dla kotów z grupy geriatrycznej. One nie są w żaden sposób przewidziane do adopcji, można je jedynie wirtualnie wesprzeć, jednak comiesięczne datki darczyńców  nie pokrywają nawet minimalnych nakładów na zapewnienie im stosownej opieki.

Zakładamy aukcję, na którą można wpłacać dowolną kwotę. Innowacja będzie dotyczyła wszystkich, którzy wpłacą powyżej 30 złotych, wtedy jedną z opcji jest wskazanie cegiełki charytatywnej, jaką prześlemy w formie podziękowania. Do wyboru będą dwie książeczki, które powstały z połączenia talentu pisarskiego, fotograficznego i malarskiego, a mianowicie „ Krocie o kocie” oraz „Kocia łapa”.

„Krocie o kocie” to zbiór wierszy autorstwa Urszuli Kowalskiej, oczywiście o jedynie słusznej tematyce, ilustrowany pięknymi fotografiami Maćka Szymczyka. „Kocia łapa” natomiast zawiera cudne, rymowane bajeczki o kocie Kaziku i nie tylko, a w tym przypadku wykorzystane zostały grafiki Magdy Błażej.

W tej aukcji do państwa należy podjęcie decyzji, zarówno o przekazanym wsparciu, jak i chęci posiadania określonej cegiełki. Zapraszamy do pomagania Schedce, Tadzikowi, Mamuśce i Lalce.

Drodzy Przyjaciele, rozpoczynamy aukcję dla kotów geriatrycznych będących pod opieką naszej fundacji. Ze względu na wiek i choroby nie będą nigdy przekazane do adopcji, żaden z nich nie doczeka się własnego domku.

Pozostaną do końca swoich dni  z nami, otoczone czułością i fachową opieką lekarską. Nakłady finansowe są spore, dlatego znów zabiegamy o Wasze wsparcie, wierząc w Wasze wspaniałe i wrażliwe Serca.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
168 zakończonych zbiórek
Wsparły 2 osoby
11 zł (0,55%)
Brakuje jeszcze 1 989 zł
Adopcje