Azyl bez auta daleko nie zajedzie! Pomóż nam naprawić azylowy samochód

Zbiórka zakończona
Wsparło 17 osób
590 zł (6,08%)

Rozpoczęcie: 18 Sierpnia 2021

Zakończenie: 1 Grudnia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Pech nas nie opuszcza! Kochani! Dopiero co założyliśmy zbiórkę na ratowanie azylu, a dopadają nas kolejne problemy. Jak dobrze wiecie, miesięcznie przemierzamy ponad 10000 km po całej Polsce. Adopcje, wyjazdy do weterynarzy, interwencje...

Nasze auto niestety odmówiło posłuszeństwa. Wracając ostatnio z kolejnej długiej trasy nasz samochód z kilometra na kilometr miał coraz mniej mocy.

Ledwo udało się dotrzeć do naszej siedziby. Mieliśmy nadzieję, że to nie będzie nic poważnego. Zadzwoniliśmy do mechanika, z ogromną prośbą o jak najszybsze ogarnięcie sytuacji, gdyż nie możemy sobie pozwolić na zostanie bez auta 30 km od najbliższego weterynarza. Diagnoza nas zmroziła.

Do naprawy są wtryski, których koszt wymiany to około 4 000 zł, koło dwumasowe i kompletne sprzęgło, których koszt to 4 500 zł. Nie mamy pojęcia czy po rozebraniu nie okaże się, że coś jeszcze jest uszkodzone. Bardzo Was prosimy o wsparcie. Bez samochodu nie możemy funkcjonować normalnie.

W azylu jest ponad 120 zwierząt i niestety auto jest niezbędne. Nigdy nie wiemy, co może się wydarzyć, czy któryś z psiaków nagle nie zachoruje, a my nie będziemy mieli jak udzielić mu pomocy. Błagamy Was o wsparcie.

Czy pech nas kiedyś opuści? Czy w końcu uda nam się wyjść na prostą po tych wszystkich złych chwilach, które dotykają nas od początku roku? Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy to jakoś przetrwać.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
23 aktualne zbiórki
37 zakończonych zbiórek
Wsparło 17 osób
590 zł (6,08%)