Czy powstanie oaza zdrowia i spokoju dla zwierząt KOCI LAS?

Zbiórka zakończona
Wsparło 391 osób
12 902 zł (3,22%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 10 Stycznia 2022

Zakończenie: 21 Maja 2022

Godzina: 10:27

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Od wielu lat pomagamy zwierzętom - wspólnie mama z córką. Przez wiele lat prowadziłyśmy działania mające na celu pomoc bezdomnym zwierzętom na własną rekę. Od grudnia 2015 r. działamy oficjalnie jako Fundacja.

Aby móc dalej pomagać zwierzętom potrzebujemy oazy spokoju i zdrowia z prawdziwego zdarzenia - z kwarantanną, szpitalikiem, ogrodzonymi wolierami zewnętrznymi. To będzie RAJ.


Kochani, za kwotę uzbieraną na zbiórce planujemy wykonać następujące prace:

1. podłączyć prąd i doprowadzić wodę na działce.

2. zlecić architektowi wykonanie projektu wedle naszych wskazówek i wizji, które mamy w głowie.

3. wykonać ewentualne dalsze, niezbędne prace wycinkowe.

4. ogrodzić teren całej działki, która ma prawie 8.000 m2. 

5.zlecić wybranej postawienie fundamentów i rozpoczęcie budowy zgodnie z techniką budowy modułowej - to pozwoli nam na budowę etapami - wówczas część zwierzaków będzie miała już możliwość zamieszkać w np. 1 budynku 😌

Nie ukrywamy, że bardzo ciężko cokolwiek ustalać, kiedy za wszystko trzeba płacić.  Nie mamy też żadnej pary męskich rąk do pomocy ☹️ Mamy nadzieję, że uzbierana kwota pozwoli nam wykonać te prace, aby nasi podpieczni mieli godne i odpowiednie dla nich warunki ❤️

NASZA DZIAŁALNOŚĆ 🐾

Od zawsze piętnujemy każdy przejaw znęcania się nad zwierzętami. Musimy obcować z ludźmi, których ciężko nazwać ludźmi przez to jakich okrutnych czynów dopuszczają się wobec zwierząt. Naszym niebywałym sukcesem jest wyrok wobec człowieka, który ze szczególnym okrucieństwem zabił swoje dwa psy.

Począwszy od postępowania przygotowawczego do czasu zakończenia sprawy przed Sądem II instancji walczyłyśmy o sprawiedliwość dla tych niewinnych istot. Po naszej apelacji od wyroku Sądu I instancji, Sąd Okręgowy w Koszalinie orzekł wobec oskarżonego karę bezwzględnego pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy.

Sprawiedliwości stało się zadość...

Kochani, potrzebujemy niebywałej mobilizacji dla osiągnięcia naszego celu - budowy przystani zdrowia i spokoju dla zwierząt - KOCI LAS ❤️

Dzięki Waszej wspaniałej hojności udało nam się zakupić teren, na którym ma powstać KOCI LAS.


Czasy są ciężkie, ale mamy nadzieję że dzięki wspólnym działaniom uda nam się osiągnąć ten cel. Zwierzęta nie wybierają czasu, kiedy są w potrzebie.

Nasze możliwości lokalowe się wyczerpały 😭 stoimy pod ścianą i nic więcej nie możemy zrobić. Mamy pod opieką zwierzaki nieadopcyjne: z lękami, po przejściach i z chorobami przewlekłymi.


Chcemy dla nich spokoju na starość i zabezpieczenia miejsca dla innych, które będą potrzebowały pomocy w przyszłości.

Pomogłyśmy wielu zwierzakom poprzez ograniczanie bezdomności (kastrację), zwierzakom po wypadkach komunikacyjnych czy tym, które tej pomocy potrzebowały w danej chwili. Nasi podopieczni w razie potrzeby zawsze mogą liczyć na szeroką diagnostykę: echo serca, RTG, USG, tomograf, badanie krwi, moczu czy kału. 

Aktualnie nie jesteśmy w stanie zrobić nic więcej. Ściany w naszym prywatnym mieszkaniu nie są z gumy, a chcemy zapewnić zwierzakom komfort, na który zasługują ❤️

Nigdy nie chciałyśmy działać na półgwizdka - dlatego budynek, który powstanie będzie azylem z prawdziwego zdarzenia - bezpiecznym i przystosowanym dla potrzeb zwierzaków. Nigdy nie dopuścimy do sytuacji, aby robić coś półśrodkami, bo to na dłuższą metę nie ma żadnego sensu i często wiąże się z krzywdą i stresem dla zwierząt.


Prosimy Was z całego serca o mobilizację dla tych istotek ❤️

Razem możemy więcej, więc żyjemy nadzieją, że uda nam się osiągnąc cel ❤️

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
102 zakończone zbiórki
Wsparło 391 osób
12 902 zł (3,22%)
Adopcje