Babeszja, ropień… Wyrzucona Fionka walczy o życie

Zbiórka zakończona
Wsparły 23 osoby
905 zł (100,55%)

Rozpoczęcie: 6 Maja 2020

Zakończenie: 1 Lipca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
14 Maja 2020, 18:59
Nareszcie wyniki zaczynają się poprawiać :)

Kontrolujemy wciąż morfologię. Wyniki zaczynają sie poprawiać. Wciąż sterydy i antybiotyk. Fionka zaczęła jeść i przejawiać normalne psie zachowania, choć słabiutka jeszcze, zanemizowana. Wklejamy wyniki i faktury z 11 i 13.05. Prosimy o wsparcie. 

Pokaż wszystkie aktualizacje

10 Maja 2020, 14:20
U Fionki jest podejrzenie IMHA, czerwone krwinki sie rozpadają....

Niestety z Fionką nie jest dobrze… Niby ma apetyt, widać, że ma chęci do życia, ogólnie poprawiają się wyniki…ale spadają krwinki czerwone (wczoraj miała 2,35 przy normie 5,65 - 8,87). Jest podejrzenie IMHA, autoimmunologicznej agresji…Wciąż mamy nadzieję, że to nie to, będziemy walczyć o Fionkę.

Fiona jest młodą suczką, którą wyrzucono na wsi. Przygarnęli ją dobrzy ludzie, a ona urodziła im szczeniaki. Udało się nam szczeniaczki wyadoptować, a Fionkę wysterylizować. W międzyczasie Fiona zachorowała na babeszję, ludzie leczyli u siebie jak umieli najlepiej, ale stan Fiony bardzo się pogorszył, wychudła, nie jadła, trzy ćwierci do śmierci…Pomoc przyszła w ostatniej chwili. Zabraliśmy Fionę na leczenie do siebie. Nie przeżyłaby, miała wszystko naraz - babeszja, olbrzymi, głęboki ropień, krwawienie z przewodu pokarmowego, anemia, zapalenie nerek i wątroby.Leczymy już któryś dzień, wielki ropień pękł, Fionce powoli wraca życie, choć jeszcze długa droga, by odzyskała siły...


Cieszymy się, że mogliśmy pomóc, ale to olbrzymie koszty. Na chwilę obecną są do zapłacenia faktury są na 700 zł, a to nie jest jeszcze koniec leczenia, trzeba też kupić specjalistyczną karmę gastrointestinal.

Właścicieli Fionki najzwyczajniej nie stać na taki wydatek... Ze swojej strony zrobili, co mogli. Bardzo się o nią martwią i czekają na jej powrót. Bardzo prosimy o grosik na leczenie  Fionki.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
24 zakończone zbiórki
Wsparły 23 osoby
905 zł (100,55%)