Dla Babuni - na marzenia!

Zbiórka zakończona
Wsparło 20 osób
800 zł (100%)

Rozpoczęcie: 12 Maja 2021

Zakończenie: 30 Maja 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Babunia to koteczka o imieniu Mała, przez 10 lat była bezdomna.

Najprawdopodobniej została wychowana w domu i wyrzucona razem z dziećmi na boisko szkolne ok. 10 lat temu- te informacje przekazała nam karmicielka.

Kotka została wykastrowana i dokarmiana  przez karmicielki. Bez kontaktu z człowiekiem bardzo zdziczała. Lata życia na dworze odcisnęły swoje piętno na jej zdrowiu. Kotka z czasem pozwoliła na głaskanie i wreszcie w 2019 roku udało się ją złapać i przebywała w domu u swojej karmicielki.

Jednak ta Pani, to starsza osoba ma już 86 lat i sama bardzo podupadła na zdrowiu. Kotka musi zmienić miejsce zamieszkania, jednak wymaga diagnostyki weterynaryjnej i badań, ponieważ ginie w oczach. Ma zmiany w płucach, świadczące o przebytych chorobach. Chudnie, traci apetyt, jest apatyczna. Ma szansę na miejsce w innym domu tymczasowym, ale musi być przebadana czy nie stanowi zagrożenia dla pozostałych mieszkańców.

Malutka bardzo pragnie być kochana. Chętnie nadstawia łepek do głaskania. Jednak słabnie i dużo leży.

Pomóżmy Malutkiej spełnić marzenie o miejscu w wygodnym foteliku przy ciepłym kaloryferze, prawdziwym dachu nad kocim łepkiem, pełną miseczką, przyjaznymi kolankami i miziankiem bez ograniczeń. Tyle ile się da. Z wdzięcznością będziemy informować darczyńców o postępach w leczeniu i dalszych losach.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
60 zakończonych zbiórek
Wsparło 20 osób
800 zł (100%)