Bajka, aby żyć, potrzebowała pomocy stomatologicznej

Zbiórka zakończona
Wsparło 25 osób
227 zł (13,35%)

Rozpoczęcie: 30 Lipca 2018

Zakończenie: 16 Października 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Bajka to 4-letnia kocica, która dwa pierwsze lata swojego życia spędziła bytując na stoczni. Mieszkała tam do momentu, aż została potrącona przez auto. W efekcie czego miała przepuklinę przeponową oraz uraz kolana. W wyniku leczenia kotka doszła do siebie, jedynie lekko utyka na łapkę. Bajka jest miłą kotką, lubi kontakt z człowiekiem, jednak nadal nie znalazła domu stałego i mieszka w licznym domu tymczasowym.

W ostatnim czasie Baja wybrała mieszkanie na podwórku. W tym samym czasie powoli przestawała jeść i bardzo schudła. Kilka dni trwało zachęcanie jej do powrotu do domu i  w końcu udało się. Na obserwacji zamieszkała w łazience - jedynym wolnym pomieszczeniu domu tymczasowego.


Główna bolączką Bajki okazały się chore zęby. Aby opanować aktywny stan zapalny początkowo podawano jej antybiotyk a dopiero potem umówiono stomatologa.  Zabieg w wyniku którego usunięto aż dziewięć zębów wykonała dr Marta z kliniki na Elbląskiej w Gdańsku. Przed zabiegiem wykonano badania krwi, kwalifikujące kotkę do zabiegu pod względem wydolności nerek i wątroby, gdyż to właśnie nerki ucierpiały najbardziej po wcześniejszych, ciężkich operacjach powypadkowych jakie przeszła Bajka dwa lata wcześniej.

Obecnie kotka je musy z wodą. Dostaje leki. Wierzymy, że jednak będzie lepiej.  Bardzo prosimy o pomoc w uregulowaniu rachunku Bajki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
674 zakończone zbiórki
Wsparło 25 osób
227 zł (13,35%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość