Spotkanie z BALLADĄ

Wsparło 13 osób
586 zł (29,3%)
Brakuje jeszcze 1 414 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 4 Kwietnia 2023

Zakończenie: 8 Lipca 2023

Godzina: 01:02

02 Maja 2023, 13:18
BALLADA potrzebuje resocjalizacji!

BALLADA ma silne piętno dorastania na bezdomności. Jest z nami od prawie miesiąca, jest już po sterylizacji ( usunęliśmy dużą ciążę) ale cały czas myśli tylko o ucieczce, na smyczy albo pozostaje w bezruchu, albo próbuje przegryźć smycz i uwolnić się desperacko. Jest absolutnie uległa, ale bardzo, bardzo wypłoszona. W warunkach hoteliku, gdzie wszystkie psy biegają razem i nie uciekają - nie ma szans na indywidualną pracę z nią. Jest opcja na hotel Kamiron, gdzie warunki są sprawdzone i praca z psem gwarantowana, ale wiele zależy od wpłat. Prosimy o dalszą pomoc dla tej pięknej, skrzywdzonej , młodziukiej suni. 

Spotkanie z BALLADĄ to konfrontacja z bezdomnością i rozpaczą. Bo BALLADA ma oczy smutne a uszy opuszczone na znak rezygnacji…

Beżowa, młodziutka, wyrzucona w wieku kilku miesięcy, rosła na ulicy, potem dostała cieczki i biegały za nią wszystkie wioskowe psy. Ile takich historii już słyszeliśmy?  Ile potem się rodzi niechcianych szczeniąt i powtarza ten sam scenariusz? Kto za tym stoi? Ludzie. Nieświadomi, ślepi, zwolnieni przez samych siebie z wszelkiej odpowiedzialności. I państwo, które nie edukuje, nie reguluje prawem zakazu rozmnażania. Nie potrzeba wojny, żeby bezdomne psy wpisywały się nadal w polski pejzaż. Bezdomne, bo wyrzucone. Wyrzucone, bo potraktowane jak chwilowa atrakcja. Na pewno była słodkim szczeniakiem, ale za bardzo urosła. Albo za dużo szczekała, albo drapała w drzwi, albo… po prostu była.

Nie stosujemy metody robienia zbiórki, której powodzenie jest warunkiem zabrania psa. BALLADA jest już z nami, nie ma odwrotu, liczymy na to, że decyzja jej uratowania spotka się z Państwa strony ze zrozumieniem i wsparciem. Wiele od tego zależy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
13 aktualnych zbiórek
182 zakończone zbiórki
Wsparło 13 osób
586 zł (29,3%)
Brakuje jeszcze 1 414 zł
Adopcje