Wyrwać z bezdomności i znaleźć drogę do domu

Wsparło 9 osób
366 zł (7,32%)
Brakuje jeszcze 4 634 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 19 Listopada 2020

Zakończenie: 1 Grudnia 2021

Zwracamy się z błaganiem o wsparcie do osób o wielkich sercach, którym los zwierząt bezdomnych nie jest obojętny.  Mamy pod opieką około 150 zwierząt - około, gdyż niemal codziennie mamy zgłoszenia o zwierzętach w potrzebie. Porzuconych, bezdomnych, skrzywdzonych. Nasze stowarzyszenie to kilka osób działających na terenach wiejskich. Działamy na zasadzie wolontariatu, nieodpłatnie, a często też z własnej kieszeni kupujemy potrzebną karmę, opłacamy leczenie i wozimy zwierzęta do gabinetu weterynaryjnego.

Nasi podopieczni, psy i koty najczęściej są chore, po wypadkach, każde potrzebuje profilaktyki - odrobaczenia, odpchlenie, szczepienia. Czasami kilka razy w tygodniu trzeba pokonać do weterynarza 50 km w jedną stronę. Są to ogromne koszty. Aby nasi podopieczni mogli zostać wyrwani ze szponów bezdomności, muszą mieć zapewnioną karmę i opiekę weterynaryjną. 

Prosimy więc o wsparcie dla nich, by mogły odnaleźć drogę do domu. Prawdziwego domu, pełnego ciepła, miłości, takiego już na zawsze. 

To one czekają na Waszą pomoc:

Celem zbiórki jest zapewnienie opieki weterynaryjnej, opłacenie dojazdów do gabinetów weterynaryjnych i transportu do nowych domów. My już nie jesteśmy w stanie, nie mamy z czego dokładać...

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 9 osób
366 zł (7,32%)
Brakuje jeszcze 4 634 zł
Wesprzyj