Pilne! Cierpi dziewczynka i cierpi pies

Rozpoczęcie: 30 Czerwca 2021

Zakończenie: 1 Września 2021

Basia jest w domu dziecka. Minął pełny rok od śmierci jej mamy. Przed chorobą mieszkały razem przez 13 lat w spokoju i radości, ale też w miłości do zwierząt. Ich przyjaciółką była sunia Maja, którą Basia pamięta od urodzenia. Ta sunia była z nimi zawsze. Mama Basi dbała o córkę i sunię, jakby były siostrami - Basia i Maja, dziewczynka i pies.

Wszystko zmieniło się, gdy rozłączyła je śmiertelna choroba mamy, która pojawiła się w mgnieniu oka i zniszczyła życie dziewczynki oraz psa. Basia musiała iść do domu dziecka, a sunię przetrzymuje rodzina. Musiały rozstać się, bo nikt nie znalazł miejsca dla dziewczynki i psa.

W każdą sobotę Basia odwiedza sunię Maję, która jest u rodziny. Witają się, tulą do siebie, widać, że ogromnie się kochają. Między nimi jest wielkie uczucie, miłość. Ale jest też coś więcej, niewidzialna więź z mamą, bo gdy sunia Maja jest blisko Basi, jest też wspomnienie o mamie, o bezpieczeństwie, o beztroskich latach dzieciństwa. Po śmierci mamy, trzynastoletniej Basi runął świat,  została jej sunia Maja, jako żywa pamiątka ich wspólnych pięknych lat.

Los dla Basi jest okrutny, śmierć zabrała jej mamę, a teraz sunia Majka ma wielkiego guza, którego trzeba operować, lecz Basia nie ma pieniędzy. 

Czy możemy prosić Ciebie, Darczyńco o pomoc?

Przykro patrzeć, jak dziecko kocha psa, który jest ciężko chory, a mogą pomóc pieniądze, których to dziecko nie ma. Bo to dziecko nie ma już nic, bo co się ma kiedy umiera mama, gdy ma się 13 lat? Nic. Został jej tylko ciężko chory pies, którego kocha.

Pomóż Basi uratować sunię Majkę, choć małą wpłatą. Potrzebna jest operacja, szpital, leczenie, a to ogromny koszt poza zasięgiem Basi. Nie pozwól, żeby Basia została sama bez ukochanej suni Majki. Pomóż!  

Pomogli

Ładuję...

11 293,73 zł
Wsparły 302 osoby
Wesprzyj