Beagle został sam ze złamaną łapą

Wsparło 166 osób
4 246,56 zł (70,77%)
Brakuje jeszcze 1 753,44 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 16 Października 2019

Zakończenie: 28 Grudnia 2019

06 Listopada 2019, 21:10
Gordonek chodzi :) i czuje się coraz lepiej

Tak tupta Gordonek dzięki DWÓM operacjom. Warto było - kciuki trzymajcie. Gordonek jest tez już po zabiegu kastracji.

Prosimy dorzućcie się do zbiórki Gordonka !

Pokaż wszystkie aktualizacje

04 Listopada 2019, 21:28
Kolejna wizyta wet.- rtg kontrolne i kastracja

Już ma dość tych klinik i badań a tu jeszcze dziś kastracja.Kto pamięta o Gordonie?

Kciuki trzymajcie.

Płyta trzyma !

28 Października 2019, 10:22
Faktura za pierwszą operację

2297,06 zapłacimy ją dzięki Wam, dziękujemy i czekamy na kolejną.

28 Października 2019, 09:49
Jedziemy do kliniki - reoperacja

 

 

To już dziś, wybieramy się do kliniki. Będzie przy nim opiekun, lekarze, wszyscy którzy chcą dla niego dobrze i którym jego los leży na sercu. Bądźcie i Wy. Bardzo potrzebujemy ciepłych myśli.

27 Października 2019, 12:05
Badania Gordona - jutro reoperacja, trzymajcie kciuki.

Gordon Beagle ze złamaną łapą , którego właściciel nie odebrał z kliniki nadal pod naszą opieką . Walczymy dalej o jego zdrowie. Jutro reoperacja ( po złamaniu śruby ) - musimy uratowac tę łapkę.

************************************************************

Historia Gordona nie układa się dobrze ale mamy nadzieje ze dobrze sie zakończy i że znajdzie dom który pokocha go odpowiedzialnie.
Po pierwsze Gordon "dał radę " klatce w klinice. Nie rozumie dlaczego musi tak być, nie rozumie dlaczeo stracił dom.

Po DRUGIE !! jutro REOPERACJA - wymiana pękniętej śruby na którą czekaliśmy. Koszty pierwszego etapu leczwnia i operacji przekroczyły dwa tysiące a przed nami kolejne koszty któe nas przerażają. Wierzymy że razem z Wami uda sie nam Gordona doprowadzić do zdrowia i.. do nowego domu.

17 Października 2019, 19:14
Zmiany na gorsze - walczymy dalej...

Przy zmianie opatrunku z rany był wysięk. Po takim czasie po operacji nie powinno go być ! No tak.. stał sie bezdomnym psem w kojcu i mimo wszelkich starań, nie jest to dom...jedyna słuszna decyzja to natychmiastowy wyjazd do lecznicy.

Badanie wykazało pęknięcie śruby ! Konieczna jest reoperacja...ile jeszcze musi przejść ten pies ? Koszty rosną, szkoda psiaka który kiedyś miał kanapę, serce pęka.

Pod koniec września znaleziono samca beagla po wypadku. Pies zadbany i przerażony. Z podejrzeniem złamania został przewieziony do kliniki.

Okazało się, że mamy do czynienia z paskudnym złapaniem tylnej łapy i aby ją ratować i podarować mu życie w sprawności konieczne jest operacyjne scalanie złamania.

Po operacji odnaleziono właściciela. Powiadomiony o stanie psa i konieczności zapłaty za zabieg kwoty około 2700 zł nie odebrał go... Pies w klinice, my z fakturą, właściciel się nie zgłasza.

Mamy wiele zwierząt pod opieką i nie możemy sobie pozwolić na długi. Po zakończonej kwarantannie szukamy psiakowi nowego domu.

Prosimy każdego, kto odwiedzi naszą zbiórkę o przelew choćby kilku złotych celem spłacenia leczenia i pobytu w klinice. Bo jak widać ten pies ma tylko nas, a nie mogliśmy go zostawić bez pomocy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
49 zakończonych zbiórek
Wsparło 166 osób
4 246,56 zł (70,77%)
Brakuje jeszcze 1 753,44 zł
Wesprzyj