Będziemy głodować! Zbieramy fundusze na jedzenie!

Zbiórka zakończona
Wsparło 145 osób
9 394,27 zł (85,4%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 14 Listopada 2021

Zakończenie: 31 Grudnia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Matematyka jest bezlitosna a perspektywa, którą przedstawia  - przerażająca! Błagamy Was o pomoc!

W Fundacji mamy dziesięć domów tymczasowych oraz jedną minikociarnię zwaną Malinowym Zdrojem. W sumie we wszystkich tych miejscach mieszka 80 kotów - naszych podopiecznych, w większości schorowanych, zaniedbanych, które staramy się wyprowadzić na prostą i znaleźć im dom. Codziennie musimy być przygotowani na to, że z zasobów fundacyjnych zniknie ok. 40 (400 g) puszek jedzonka. Oznacza to, że w miesiącu nasi podopieczni zjadają 1200 puszek! To prosta matematyka, ale niestety portfel mamy dziurawy!

Kochani! Ratunku! Pomóżcie nam, w karmieniu naszych kociaków! Nasze kociaki jedzą głównie: Animonda Carny, Dolina Noteci, Wilde Freedom, Smilla, Catz Finefood. Staramy się karmić je dobrze. Wiemy, że ich powrót do zdrowia zależy w znacznej mierze od prawidłowej, zbilansowanej diety. Kupując najtańszą z wymienionych karm, zapasy jedzenia na miesiąc kosztują nas 3600. To ogromna kwota, a to tylko miesiąc i tylko na jedzenie...

Zbiórka ma celu zebranie funduszy na najtrudniejszy w fundacji - jesienno-zimowy czas. Pomóżcie nam wypełnić magazyn puszkami na najbliższy kwartał! Błagamy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
140 zakończonych zbiórek
Wsparło 145 osób
9 394,27 zł (85,4%)
Adopcje