Ratujemy Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

Zbiórka zakończona
204 395 zł
Wsparło 4 906 osób

Rozpoczęcie: 2 Lipca 2021

Zakończenie: 1 Grudnia 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Jesteśmy w stanie przezwyciężyć codzienne cierpienie, z którym obcujemy, tylko dzięki Waszej pomocy! Okres letni to czas beztroski - szczególnie jest ona widoczna u oprawców, od których CODZIENNIE odbieramy kolejne istnienia. Gotujące się żywcem zwierzęta, bez wody, oblepione kałem i pokryte tabunami larw - to częsty widok, który towarzyszy nam w czasie wakacji. Nie są to Malediwy czy Lazurowe Wybrzeże, a polska prowincja w najgorszym wydaniu.

Dziennie spływają do nas DZIESIĄTKI kolejnych próśb o pomoc zwierzętom, jednak my po prostu nie mamy środków, by dalej działać. Prócz kosztów leczenia, które udaje nam się częściowo pokryć z prowadzonych zbiórek, musimy utrzymać dziesiątki chorych zwierząt w ośrodku DIOZ, klinikach weterynaryjnych i ośrodkach rehabilitacyjnych, opłacić koszty funkcjonowania ośrodka, zakupić wyżywienie dla zwierząt domowych, dzikich i gospodarskich, a także zadbać o pracowników, którzy codziennie, przez całą dobę - w pocie czoła - rozdają leki kilkudziesięciu zwierzętom, zmieniają opatrunki, robią zastrzyki, sprzątają odchody, myją zwierzęta, czy wybierają obornik. Bez możliwości pokrycia tych wydatków nie jesteśmy w stanie ratować kolejnych istnień.

Z początkiem wakacji musimy ograniczyć naszą działalność, aby chociażby zadbać o te istoty, które są już z nami.

Przepraszamy, że nie jesteśmy w stanie dać z siebie 100%, ale są bariery, których przeskoczyć po prostu się nie da. Na dzień dzisiejszy musimy uzbierać chociażby 100 000 zł, by przetrwać. Jeżeli ktoś z Was uzna, że warto nam pomóc w tym trudnym czasie, będziemy NIEZMIERNIE wdzięczni. Wspólnie zróbmy coś dla tych zapomnianych przez oprawców zwierząt.

Dziś na naszym rachunku przeznaczonym do ratowania zwierząt jest nieco ponad 50 zł. To zbyt mało, by chociażby zapewnić wyżywienie podopiecznym DIOZ na jeden dzień... 


Z bólem serca zarząd DIOZ podjął decyzję o wstrzymaniu od jutra (9.07) przyjmowania jakichkolwiek zgłoszeń dotyczących potrzebujących zwierząt oraz przyjmowania do ośrodka DIOZ jakichkolwiek istot. TAK ŹLE NIE BYŁO CHYBA NIGDY 😭

Błagamy o pomoc!

Organizator
4 aktualne zbiórki
301 zakończonych zbiórek
204 395 zł
Wsparło 4 906 osób