Pomóż nam zmienić ich świat na lepszy!

Aleksandra Pec
organizator skarbonki

Nasz wolontariat jest możliwy dzięki takim ludziom jak TY! 

Anonimowy Pomagacz

Bez wsparcia darczyńców nie nakarmilibyśmy naszych milusińskich podopiecznych, nie moglibyśmy zapewnić im bezpieczeństwa w hotelach i domach tymczasowych, a co najważniejsze - ZDROWIA!

Anonimowy Pomagacz

Nasi czworonodzy podopieczni pochodzą głównie z małego gminnego schroniska w Opocznie, małej przechowalni w Sławnie i innych okolicznych wiosek, a w tym roku udało nam się uratować prawie 70 psich i kocich uchodźców. Organizowaliśmy transporty dopóki granice dla nich były otwarte!

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Co tydzień odwiedzamy psy w schronisku i przytulisku. Zabieramy wszystkie szczeniaki - bardzo często chorują na parowirozę. Staramy się zabierać psie staruszki ze schroniska oraz wszystkie kalekie, które nie dadzą sobie rady albo na których leczenie nie stać schroniska. To one bez praktycznie żadnych szans na adopcję pochłaniają największe środki. Ale uśmiechnięte pyszczki i merdające ogonki wynagradzają nam wszystkie trudności i nieustanne błaganie o wsparcie!

Anonimowy Pomagacz

Pomagamy też kotom, mamy w swoich szeregach kocie karmicielki, które dwoją się i troją, żeby znaleźć dla nich miejsce, ponieważ w schronisku ani okolicy nie ma kociarni. 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Mamy w ciągu roku ponad 300 udanych adopcji i to jest dla nas najważniejsze, żeby każdy nasz podopieczny znalazł swoje miejsce na Ziemii, a okazane wsparcie nam to ułatwia. 

Jest jeszcze mnóstwo do zrobienia, a my chcemy to zrobić, z Twoją pomocą! Pomóż nam pomagać. Zbieramy na pomoc dla kolejnych psów i kotów, na hotele dla tych dla których nie znajdziemy domów tymczasowych, na nieprzewidziane leczenie. A aktualnie największym marzeniem byłby kojec dla psów, który musimy pilnie wyciągać ze schroniska ze względu na ich bezpieczeństwo. No i zawsze potrzebny jest zapas bardzo dobrej jakościowo karmy i żwirku. 

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

20 zł

Ewa

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Magda

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
5 808,79 zł
Wsparło 248 osób