Przeraźliwie chuda Szila i jej dzieci proszą o pomoc

Wsparło 18 osób
430 zł (30,71%)
Brakuje jeszcze 970 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 25 Listopada 2021

Zakończenie: 1 Lutego 2022

Szila pojawiła się na jednej wsi. Chudam wycienczona z pięcioma  5 maluchami.  Nie wiemy, skąd przyszła? Ktoś pozbył się problemu?  Na pewno tułała sie długo...Mozna policzyć każdą kosteczkę... W tej drodze odkryła coś dla siebie -  miesjce w stodole, tu sie zatrzymała, ludzie zaczęli dokarmiac.  Za jakis czas  okazalo się, ze suczka ma szczeniaki, wyszły  z ukrycia, gdy  ich łapki dawaly radę  stawiac  kroczki. 

Zachłannie rzuca się na jedzenie, odgania dzieci. W końcu nie musi biegać po polach, szukać pożywienia i liczyć, że ktoś się nad nią zlituje... Szila ma 5 maluszków, za nimi już odrobaczenie, odpchlenie - niedługo pierwsze szczepienia. Potrzebna nam pomoc na ten cel. Koszt na jednego psa to około 200 zł. Dodatkowo Szila będzie poddana zabiegowi sterylizacji, gdy tylko osiągnie dobrą wagę i przestanie karmić.

Prosimy Was o wsparcie. Za oknem coraz zimniej, musimy zrobić wszystko, żeby rodzinka jak najszybciej znalazła się w bezpiecznym i ciepłym miejscu. Bez profilaktyki to niemożliwe. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
14 aktualnych zbiórek
151 zakończonych zbiórek
Wsparło 18 osób
430 zł (30,71%)
Brakuje jeszcze 970 zł
Wesprzyj