Zwyrodnialec obciął suni palce...

Zbiórka zakończona
Wsparły 204 osoby
7 514 zł (125,23%)

Rozpoczęcie: 13 Sierpnia 2021

Zakończenie: 1 Listopada 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Dowiedziałyśmy się o niej w pewien sierpniowy poranek. Została porzucona przy drodze, dokuśtykała do sąsiedniej wsi. Zakradła się na gospodarstwo. Z głodu zadusiła gołębia. Wściekły hodowca chciał ją zatłuc, ale interweniowali sąsiedzi. Pojechałyśmy po nią. Kuliła się przerażona w wysokiej trawie, nie miała siły uciekać. Nie przejawiała żadnej agresji, tylko trzęsła się ze strachu. 

Pierwsze, pobieżne oględziny przyniosły odpowiedź na to, dlaczego nie uciekała. W jednej łapie jakiś zwyrodnialec AMPUTOWAŁ JEJ PALCE! Co gorsza- prawdopodobnie obcinał je sekatorem pojedynczo, w różnych odstępach czasowych. Wskazuje na to różny etap zabliźniania się ran. To kolejny pies z takimi okaleczeniami znaleziony w tej samej okolicy. 

Na zdjęciu poniżej widać różnicę między zdrową a okaleczoną łapą:

Suka nie jest w stanie prawidłowo chodzić, łapa ją boli, mimo iż okaleczenie jest stare. Biedna psina boleśnie kuleje. Będziemy dla niej szukać wszelkiej możliwej pomocy medycznej. Dostanie najlepszą opiekę weterynaryjną, jaka będzie możliwa. Jest u nas, w  naszym domu tymczasowym. 

Prosimy was o wsparcie dla tej ofiary ludzkiego bestialstwa.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
37 zakończonych zbiórek
Wsparły 204 osoby
7 514 zł (125,23%)