Drutowana szczęka - kot z wypadku

2 dni do końca
Wsparło 147 osób
4 320 zł (72%)
Brakuje jeszcze 1 680 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 30 Kwietnia 2020

Zakończenie: 6 Lipca 2020

01 Maja 2020, 11:08
Bidulek już w Mruczkowie

Nasz czarny bidulek już w Mruczkowie. Karmimy go 3 razy dziennie. Widać, że walczy z całych sił o życie! Często mruczy i bardzo chce iść do innych kotków. 
Pomozcie nam wygrać walkę o Jego życie! 
Praktycznie codziennie będziemy transmitować na żywo na stronie Fundacji jak czuje się maluszek. 

Bardzo prosimy o WSPARCIE DLA KOTA Z WYPADKU. Kot konał siedząc pod krzakiem. Jak to się stało? Ile ludzi wcześniej go widziało i nie pomogło? Tego nie dowiemy się nigdy. Najważniejsze, że kociak żyje... i mamy nadzieje, że będzie już tylko lepiej. 

Jakie ma obrażenia? 

- szczęka złamana w kilku miejscach, 

- pęknięta kość pod lewym okiem, 

- utrata wzroku w jednym oku. 

Dzisiaj (30.04) odbieramy kota z lecznicy. Był tam aż 12 dni. Dopiero dzisiaj pierwszy raz liznął sam jedzenie! Cały czas musi być karmiony na siłę. Dodatkowo jest wzmacniany kroplówkami. 
Walczymy o niego  z całych sił! Na pobudzenie apetytu dostał MEGALIE - lek, który podaje się osobom z nowotworem, które straciły apetyt. Lek ten kosztował nas 140 zł. Mamy nadzieje, ze to pomoże. 

Dodatkowo kocio ma infekcje, która tez utrudnia mu oddychanie. Dostaje silny antybiotyk. Koszt operacji, pobytu w szpitaliku, specjalne pasty dla rekonwalescentów będą nas kosztować krocie... Dlatego prosimy Was o pomoc! Jeszcze dzisiaj na stronie Fundacji pojawia się nowe zdjęcia kociaka z Mruczkowa - naszego kociego azylu, gdzie Futrzak będzie dochodził do zdrowia. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
56 zakończonych zbiórek
2 dni do końca
Wsparło 147 osób
4 320 zł (72%)
Brakuje jeszcze 1 680 zł
Wesprzyj