Zwierzakobus dla wszystkich zwierząt ❗❤️

Kamil Gocan
organizator skarbonki

Kochani jesteśmy małą grupą przyjaciół, która od 5 lat działa w najzwyklejszym stowarzyszeniu. Przez te 5 lat uratowaliśmy tysiące psów, kotów, zwierząt hodowlanych i dzikich. 

Poświęciliśmy praktycznie całe swoje życie zwierzakom. Przez ostatnie 3 lata bardzo mocno się rozwinęliśmy, zaczęliśmy działać na dużo większą skalę i ratować WSZYSTKIE ZWIERZĘTA ❗❤️ . 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

WSPÓŁPRACUJEMY Z POLICJĄ, STRAŻĄ POŻARNĄ, POGOTOWIEM , STRAŻĄ MIEJSKĄ. 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Pomagamy każdemu i wszystkim najbardziej jak możemy. Nasze zwierzaki otrzymują wszystko co najlepsze. Z racji iż pochodzimy z małej miejscowości pokonujemy setki tysięcy km aby leczyć nasze zwierzaki w najlepszych klinikach. 

Z naszej zwykłej gminnej przechowalni ZROBILIŚMY Punkt dla zwierząt z prawdziwego zdarzenia. Od tego roku mamy Ala szpitalik dla zwierząt chorych, co bardzo ułatwia nam logistykę. 

WSZYTKO TO CO WYKONUJEMY OD 5 LAT ROBIMY ZA DARMO Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT. WSZYSTKO CO POWSTAŁO, CO ROZWINĘŁO SIE W NASZYM MAŁYM STOWARZYSZENIU UDALO SIE DZIĘKI DAROWIZNOM WIELU WSPANIALYCH LUDZI ❤️❤️❤️

ZWIERZAKOBUS TO NASZE MARZENIE, GDYŻ DZIĘKI NIEMU MOGLIBYŚMY WYJEŻDŻAĆ JESZCZE CZĘŚCIEJ, JESZCZE DALEJ. A NA NASZĄ POMOC BĘDĄ MOGŁY TEZ LICZYC ZWIERZĘTA WŁAŚCICIELKIE, KTÓRE NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI DOJAZDÓW DO KLINIKI ❗

ZAPRASZAMY WAS DO POZNANIA NASZ NA FACEBOOK' U : 

https://www.facebook.com/miasteckie.stowarzyszenie /

Wsparli

100 zł

❤️❤️❤️

2 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Wujek

20 zł

5 zł

Patrycja

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 717 zł
Wsparły 124 osoby