Neurologiczny i głuchy Bocian woła o pomoc!

Wsparło 89 osób
2 558 zł (102,32%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 20 Marca 2020

Zakończenie: 1 Lipca 2020

W tym bardzo smutnym czasie udało nam się, jakimś cudem, dostać się z neurologicznym, głuchym Boćkiem niemal z dnia na dzień do znakomitego neurologa, profesora Wrzoska.

Diagnoza: obwodowy zespół przedsionkowy obustronny na skutek wady wrodzonej. 
Wszystko potoczyło się błyskawicznie - konsultacja, badania krwi, rezonans magnetyczny, myringotomia obustronna - punkcja błony bębenkowej w celu dekompresji oraz pobranie materiału na bakteriologię beztlenową z lewego i prawego przewodu słuchowego.
Wszystko to wydarzyło się wczoraj, a dzisiaj już odbieraliśmy Boćka ze szpitala. 


Mamy powód do wielkiej radości, bo dzięki błyskawicznej diagnozie, zabiegowi i odpowiedniej antybiotykoterapii za 2 miesiące nasz niezwykły Bocian ma szansę być zdrowy, może nawet odzyskać słuch. Tę radość mąci tylko kwota, jaką musimy zapłacić. Suma wczorajszych faktur jest zawrotna, 2.5 tysiąca złotych. To dla nas straszne obciążenie, którego bez Was możemy nie unieść. Dlatego pozwalamy sobie, mimo tragicznych okoliczności, zawracać Wam głowę prośbą o pomoc! I niesamowicie na Was liczymy, bo nigdy nie zostawiliście ślepaczków w potrzebie!!! I my obiecujemy ich nie zostawić nigdy! Nawet teraz nasze działania ratownicze nie zwalniają i wierzymy, że nigdy nie zwolnią!

Dziękujemy za każdą złotówkę, bo każda jest bezcenna w walce o zdrowie i życie! Wszyscy to teraz tragicznie odczuwamy.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 89 osób
2 558 zł (102,32%)
Wesprzyj