Fundacja Obrony Zwierząt Bojkot

13 Stałych Pomagaczy
Ewa Glu
20 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Magdalena Kłopocka-Skrobosz

E-mail fundacjabojkot@wp.pl

Telefon 693398106

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundacja Bojkot to grupa wolontariuszy –  ratujemy koty, leczymy, sterylizujmy, edukujemy, tworzymy kilka domów tymczasowych.

Na rzecz kotów działamy od 2000 r., i mamy spore doświadczenie w pomaganiu kotom wolno żyjącym, dzikusom i domowym mruczkom.

Zbieramy fundusze na utrzymanie, leczenie i opiekę nad kotami, którymi się zajmujemy (znajdy, podrzutki, a także wolnożyjące dzikusy działkowe i piwniczno-podwórkowe). Nasi podopieczni są utrzymywani wyłącznie z darowizn. W naszych domach mieszka  ponad 40 kotów do adopcji (realnej lub wirtualnej) oraz stałych rezydentów (z reguły starych i chorych) – uratowanych dawno od bezdomności. Na co dzień dokarmiamy też ponad 100 dzikusów, oraz wspomagamy wielu karmicieli, nie tylko z Warszawy.

Oprócz regularnej opieki nad futrzakami w domach, nasza praca to także interwencje, odławianie do sterylizacji i ciągłe ogłaszanie i promowanie sierściuchów, by trafiały do dobrych domów. Leczenie, szukanie domów, karmienie, sprzątanie, latanie po działkach i piwnicach to nasz chleb powszedni, choć to tylko wolontariat. To też niekończące się kocie historie, z których wiele nie ma jeszcze dobrego zakończenia. Zakończenia, jakim byłby właśnie nowy dom.

Pod stałą opieką mamy też spore stadko dzikusów, które z różnych względów nie mogły wrócić na wolność. Staramy się zapewnić wszystko, co najlepsze, by miały u nas godne życie.

13 Stałych Pomagaczy
Ewa Glu
20 zł miesięcznie