Fundacja Obrony Zwierząt Bojkot

15 Stałych Pomagaczy
Ewa Wachowiak
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Magdalena Kłopocka-Skrobosz

E-mail fundacjabojkot@wp.pl

Telefon 693398106

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundacja Bojkot to grupa wolontariuszy –  ratujemy koty, leczymy, sterylizujmy, edukujemy, tworzymy kilka domów tymczasowych.

Na rzecz kotów działamy od 2000 r., i mamy spore doświadczenie w pomaganiu kotom wolno żyjącym, dzikusom i domowym mruczkom.

Zbieramy fundusze na utrzymanie, leczenie i opiekę nad kotami, którymi się zajmujemy (znajdy, podrzutki, a także wolnożyjące dzikusy działkowe i piwniczno-podwórkowe). Nasi podopieczni są utrzymywani wyłącznie z darowizn. W naszych domach mieszka  ponad 40 kotów do adopcji (realnej lub wirtualnej) oraz stałych rezydentów (z reguły starych i chorych) – uratowanych dawno od bezdomności. Na co dzień dokarmiamy też ponad 100 dzikusów, oraz wspomagamy wielu karmicieli, nie tylko z Warszawy.

Oprócz regularnej opieki nad futrzakami w domach, nasza praca to także interwencje, odławianie do sterylizacji i ciągłe ogłaszanie i promowanie sierściuchów, by trafiały do dobrych domów. Leczenie, szukanie domów, karmienie, sprzątanie, latanie po działkach i piwnicach to nasz chleb powszedni, choć to tylko wolontariat. To też niekończące się kocie historie, z których wiele nie ma jeszcze dobrego zakończenia. Zakończenia, jakim byłby właśnie nowy dom.

Pod stałą opieką mamy też spore stadko dzikusów, które z różnych względów nie mogły wrócić na wolność. Staramy się zapewnić wszystko, co najlepsze, by miały u nas godne życie.

Wsparli

80 zł

Jola

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Dla kotków
20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

15 Stałych Pomagaczy
Ewa Wachowiak
50 zł miesięcznie