Pilna zbiórka na karmę dla kotów!

Zbiórka zakończona
Wsparło 231 osób
6 300,50 zł (70%)

Rozpoczęcie: 11 Sierpnia 2021

Zakończenie: 8 Września 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Każdego dnia na posiłek czeka 59 kotów. Uratowane często z warunków skrajnie niebezpiecznych. Wygłodzone, chore, znające jedynie uczucie głodu, strachu i bólu. Uratowaliśmy je i każdego dnia walczymy o to, by ich los się odmienił.

Prowadząc kociarnie, domy tymczasowe, otaczamy opieką 59 kotów. Niestety sytuacja jest o tyle trudna, że w lipcu w wyniku interwencji pod Poznaniem przyjęliśmy pod opiekę 23 koty. Każdy z nich wychudzony, wycieńczony bez kropli wody czy grama pożywienia. Czekały na śmierć. Uratowaliśmy 22 z nich. Jednego stan był zbyt ciężki i pomimo ciężkiej walki się nie udało. 

Dzięki dobrej organizacji udało nam się zabrać z tego miejsca 23 koty, na miejscu wciąż są koty w lepszej kondycji, które są w trakcie wyłapywania na zabiegi kastracji, na chwilę obecną są również dokarmiane każdego dnia. 

Na chwilę obecną karmimy również około 14 kotów wolno żyjących. 

Poza kotami z interwencji jest jeszcze prawie 40 kotów, które również przebywają w kociarniach i domach tymczasowych. Dzięki naszej opiece i Waszemu wsparciu ta część już zdrowa czeka na adopcje. Wszystkie te koty potrzebują karmy, a nasze obecne zapasy żywienia drastycznie się kurczą. Błagamy o wsparcie. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
95 zakończonych zbiórek
Wsparło 231 osób
6 300,50 zł (70%)