Walka o życie! Pobity, rozszczep podniebienia, wybite ząbki, zakrwawiony, zaawansowany koci katar, odwodniony i wyziębiony

Wsparło 20 osób
890 zł (29,66%)
Brakuje jeszcze 2 110 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 18 Września 2020

Zakończenie: 18 Grudnia 2020

13 Listopada 2020, 13:01
Prosimy o pomoc! Zbieramy na leczenie i OPERACJĘ rozszczepu podniebienia.

Kochani, bardzo prosimy o wsparcie. Nie udało nam się zebrać całości na pierwsz ą fakturę, a już jest za kolejny miesiąc.
Brokat ma jeszcze anemię, ale wyniki są już lepsze. Ma więcej siły. Jutro zostanie podjęta decyzja O OPERACJI - TRZEBA ODSEPAROWAĆ PŁAT ŚLUZÓWKI I PRZEŁOŻYĆ GO NA PRZETOKĘ. Zabieg jest ryzykowny, ale to jedyna szansa, żeby Brokat mogł żyć bez cierpienia.

Pokaż wszystkie aktualizacje

08 Października 2020, 19:46
Brokat nadal walczy i prosi o pomoc...

Zwiększyłam kwotę zbiórki, ponieważ pierwsza faktura jest na 916 złotych, a jeśli mamy ratować Brokata, to jeszcze długa droga przed nami :( Nadal sam nie je, ale już troszeczkę przybiera na wadze i dziura w podniebieniu zaczyna się goić. 

Bardzo prosimy o wsparcie. Póki co toniemy w długach i bez Was nie damy rady..Dziękujemy! <3

Znaleziony przez karmicielkę w krzakach... Wychłodzenie, odwodnienie i zero szans na przeżycie. Kociak musiał natychmiast trafić do lekarza. Okazało się, że ma rozszczep podniebienia, powybijane częściowo zęby. Pełno krwi w pyszczku, ropa leci z noska i oczu. Zaawansowany koci katar, liczne nadżerki w pyszczku. Nie jest w stanie utrzymać się na łapkach. Mógł też ktoś znęcać się nad kotkiem.

Nie był w stanie sam jeść i walczyć. Rokowania są ostrożne, ale my chcemy zawalczyć o niego. Od dwóch dni dostaje kroplówki i leki. Karmiony strzykawką, ale niestety na razie wszystko wylatuje noskiem. W tej chwili jest u karmicielki, ale szukamy domu tymczasowego, kogoś, kto zna się na kotach i może się nimi zaopiekować. Może uda się go uratować! Prosimy o pomoc i wsparcie w leczeniu.  Dostał na imię Brokat. Z góry dziękujemy!Pomogli

Ładuję...

Wsparło 20 osób
890 zł (29,66%)
Brakuje jeszcze 2 110 zł
Wesprzyj