Nie rozmnażaj, nie porzucaj - akcja sterylizacja!

Zbiórka zakończona
Wsparło 15 osób
483 zł (6,9%)

Rozpoczęcie: 10 Sierpnia 2019

Zakończenie: 30 Września 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Żal Wam bezdomnych, porzuconych, wygłodzonych psów i kotów? Półżywych szczeniąt wyrzucanych na śmietnik czy zakatarzonych, schorowanych kociąt umierających w męczarniach? Chcielibyście się choć trochę przyczynić do zmniejszenia tego problemu? Dziś możecie - jednym kliknięciem możecie odmienić cały świat jakiegoś zwierzaka. Włączcie się z nami do akcji sterylizacji zwierząt towarzyszących w gminie Barwice. 

W małych miasteczkach i na wsiach "problem" niechcianych miotów nadal "rozwiązuje się" często w drastyczny sposób. Nasze nowopowstałej Stowarzyszenie pragnie zmniejszyć cierpienie zwierząt poprzez akcję współfinansowania zabiegów sterylizacji psów i kotów w naszej okolicy oraz akcję edukacyjną. Zabiegi będą przeprowadzane w zaufanym gabinecie weterynaryjnym, Stowarzyszenie do nich dopłaci, a właściciel zwierzaka, w miarę możliwości finansowych, dopłaci brakującą sumę. 

Pomóżcie nam objąć akcją jak największą liczbę zwierząt. Dla suk i kotek, które nie będą rodzić w kolejnych latach, to los wygrany na loterii i cegiełka w zmniejszeniu bezdomności zwierząt. Wasza pomoc sprawi, że będzie mniej psiego i kociego cierpienia i nieszczęścia. 

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 15 osób
483 zł (6,9%)