Walczymy o BudryskoWooz dla naszych Podopiecz...

Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych i Porzuconych BUDRYSEK działa w zakresie ochrony i pomocy bezdomnych zwierząt od bardzo dlugich lat. W Fundacji na stałe działa dosłownie kilka osób, które odstawiają kawał dobrej roboty aby wesprzeć najbardziej potrzebujące zwierzęta. Działamy na terenie Bielska-Białej, Żywca i okolic. Wiadomo, jakie to tereny, górzyste, często trudno dostępne. Jeśli jest taka potrzeba jedziemy znacznie dalej, bo zwierząt cierpiących i czekających na pomoc jest cała masa! 

Każdy wie, że każda złotówka w fundacji jest na wagę złota, dlatego nigdy nie myśleliśmy o tym aby kupować lub zbierać na zakup auta. Ale auto jest bardzo ważne i mega potrzebne. Bez niego ani rusz. W fundacji BUDRYSEK jeżdzą nasze prywatne auta, wyładowane karmą, kocami po sufit. Żadno z naszych aut nie jest dostosowane do profesjonalnego przewozu zwierząt. Niejednokrotnie odbieramy zwierzęta w bardzo złym stanie. A pożniej godzinami pierzemy i sprzątamy nasze auta aby móc nim jechać do swojej pracy lub zawieść dzieci do przedszkola. 

Jeśli śledzicie nasze działania, to na pewno pamiętacie szczeniaki z gór. Nie było możliwości dojazdu tam zwykłym autem. Czekaliśmy i byliśmy uzależnieni od osoby która uzyczyłą nam swojego terenowego auta. Takie sytuacje niestety zdarzają się często. Gdzieś na drodze zostawiamy samochód i idziemy pieszo z karmą, budą lub po zwierzę. 

Dlatego jeśli chcecie aby u nas pojawił się nasz osobisty BudryskoWooz wpłacajcie na naszą fundację. I tutaj uwaga! Nie liczy się suma wpłat ale liczba osób które wpłacą pieniądze. Więc wystarczy, że będziecie wpłacać po 1 zł ale żeby Was było dużo po porostu. Oczywiście wszystkie pieniądze wpłacone trafiają na nasze konto z przeznaczeniem na cele statutowe. 

Udostępniajcie, namawiajcie znajomych, rodzine aby wpłacili 1 zł na Budryska. 

Dziękujemy <3 

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

20 zł

Weronika

1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Kasia

5 zł

Ula

X zł

W imieniu Pana Tomasza

2 zł

Kasia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 378 zł
Wsparło 113 osób