Budujemy koci szpital

Wsparły 494 osoby
5 060 zł (101,2%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 24 Października 2018

Zakończenie: 31 Grudnia 2019

14 Marca 2019, 16:27
Aktualizacja - marzec 2019 r.

Kochani,

ogromnie dziękujemy za Wasze wsparcie! Mogliśmy za nie wybudować szpitalowe ściany i zakupić najważniejszy sprzęt. Teraz ratowanie bezdomnych zwierząt jest nieco łatwiejsze...

Zbiórki nie zamykamy, ponieważ cały czas chcemy ulepszać to miejsce i rozbudowywać je. W zależności od uzbieranych funduszy, zakupimy kolejny sprzęt ratujący życie, a także wszystkie niezbędne produkty, które ciągle się zużywają, a służą bezpieczeństwu naszych wolontariuszy i podopiecznych, np. jednorazowe rękawiczki czy preparaty do dezynfekcji.

Dziękujemy i dzialamy dalej

Dzieje się! Pełną parą rozpoczęliśmy stawianie ścian naszego pierwszego, prawdziwego kociego szpitala.  Fundacja z roku na rok coraz mocniej się rozwija, ale ma to także "przykre" konsekwencje: telefonów z prośbą o pomoc jest coraz więcej.

Obecnie do dyspozycji mieliśmy zaledwie cztery klatki pozabiegowe, a w nowym miejscu będzie ich aż 12. Będziemy mogli więc przyjmować większą liczbę zwierzaków na raz, a nasza pomoc stanie się jeszcze bardziej efektywna.

Na zakup elementów do postawienia ścian wydaliśmy łącznie 1857,23 zł, a czeka nas jeszcze zakup lampy bakteriobójczej (1300 zł), osiem klatek pozabiegowych (każda po 150 zł) i inne sprzęty. Chcemy, by ten szpital był jak najbardziej profesjonalny, byśmy mogli w nim realnie pomagać, dbając o higienę i bezpieczeństwo zwierząt.

Prosimy o wsparcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
34 zakończone zbiórki
Wsparły 494 osoby
5 060 zł (101,2%)
Wesprzyj