Budujemy przytulisko na Podlasiu

Wsparło 112 osób
6 959 zł (1,26%)
Brakuje jeszcze 543 041 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 4 Sierpnia 2022

Zakończenie: 28 Lutego 2023

Godzina: 23:59

Nazywam się Magdalena Smosarska i jestem prezesem Fundacji dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady. Fundacja działa na Podlasiu, w zagłębiu bezdomności. Dotychczas uratowaliśmy niezliczoną liczbę zwierząt. Oficjalnie działamy od ponad 6 lat.

Drodzy Przyjaciele Bezbronnych Milusińskich!

Chcemy nadal dbać i pomagać doświadczonym przez los zwierzętom, pragniemy zmieniać ich trudne, zagmatwane, często bolesne i przytłaczające życie na lepsze. Nie przeraża nas ogrom biedy, przeszkody, które musimy pokonać, by stworzyć dla NICH miejsce, w którym będą mogły odnaleźć spokój i zyskać poczucie bezpieczeństwa – to właśnie te czynniki każdego dnia motywują nas do działania, czyli zbudowania PRZYTULISKA DLA ZWIERZĄT NA PODLASIU!!!


Momentem, który utwierdził nas w przekonaniu o słuszności naszej decyzji, była choroba Ireny Jankowskiej i utrata naszego fundacyjnego dt w wiosce pod Bielskiem Podlaskim. Wtedy uświadomiliśmy sobie, że aby fundacja mogła istnieć i działać tak naprawdę potrzebna jest działka. Mamy ją !!! Będziemy budować jedyne na Podlasiu PRZYTULISKO DLA ZWIERZAT otwarte dla każdego wolontariusza z ciepłym sercem dla zwierząt.

Poniżej przedstawiamy Wszystkim Pragnącym szczęścia zwierząt wizję PODLASKIEGO Przytuliska. Obecnie na działce znajduje się dom oraz olbrzymia stodoła w kształcie litery L i obora.

W domu będzie siedziba fundacji: biuro, pokój dla wolontariatu czy przyjmowania szkół i aneks kuchenny. Planujemy też kociarnię z dostępem do zewnętrznej, dużej woliery. W domu stworzymy miejsce dla chorych psów. Pokoje w przebudowanej stodole będą ogrzewane, każdy z nich z oddzielnym dostępem do wybiegu.

Nie zapomnieliśmy też o magazynie na karmę, pokoju zabiegowym, oddzielnym pomieszczeniu z wanną do kąpieli dla psiaków i składziku akcesoriów. Oprócz tego będzie jeden, może dwa duże wybiegi dla psiaków.

Przed nami ogrom pracy, gdyż siedlisko jest od kilkudziesięciu lat opuszczone i zaniedbane, zarośnięte trawą, licznymi krzakami, chwastami oraz śmieciami.

 

 Kochani Miłośnicy Zwierząt!

Potrzebujemy Waszego wsparcia! Ta kwota potrzebna jest do wykonania pierwszego etapu prac. Liczymy przede wszystkim na pomoc materialną, ale prosimy też o fizyczną i rzeczową. Potrzebujemy sponsorów, budowlańców, architekta oraz każdego, któremu na sercu leży dobro zwierząt! Każda para rąk na wagę złota! PIERWSZE NA PODLASIU PRZYTULISKO DLA ZWIERZĄT wkracza na swoją ścieżkę! Każda wpłata, nawet najmniejsza, przybliża nas do stworzenia bezpiecznej przystani dla podlaskich bezdomniaków.

Mamy świadomość, że jest bardzo zły czas na jakiekolwiek zbiórki z powodu wojny na Ukrainie oraz szalejącej inflacji. Jednak nie poddajemy się! Wierzymy, że się uda, że wspólnymi siłami pomożecie stworzyć to miejsce. Jedno Serce Nie Da Rady, ale wiele ma olbrzymią moc. Jesteśmy małą, lokalną fundacją, niemedialną, potrzebujemy pomocy w nagłośnieniu tej zbiórki. Prosimy o pomoc media, lokalne portale oraz znane osobistości, którym los zwierząt jest bliski, influencerów, blogerów - pomóżcie nam wypromowć nasze największe przedsięwzięcie. Jesteśmy również otwarci na wszelkie pomysły, które pomogą nam zrealizować marzenia naszych obecnych i przyszłych Podopiecznych!

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
40 zakończonych zbiórek
Wsparło 112 osób
6 959 zł (1,26%)
Brakuje jeszcze 543 041 zł
Adopcje