Dach nad głową dla psów ze schroniska na końcu świata

Zbiórka zakończona
Wsparło 155 osób
6 600 zł (100%)

Rozpoczęcie: 31 Grudnia 2018

Zakończenie: 24 Grudnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
24 Lutego 2019, 23:06
Dziękujemy za każdą złotówkę

Lenek i inne psiaki dziękują za każdą wpłatę <3 One już czekają na ten wybieg, a więc na budy. Wiosna za pasem i niedługo ruszą prace, dlatego jeszcze raz dziękujemy, bo to naprawdę bardzo ważny projekt dla psiaków <3

Schronisko, któremu chcemy pomóc, znajduje się w Sejnach na Podlasiu. Obecnie przebywa w nim 70 psów. Są to zazwyczaj psy porzucone, wyrzucone, mocno skrzywdzone przez życie. Tutaj, na samym końcu świata, czekają na swój dom. Zazwyczaj pierwszy dom w ich życiu.

W schronisku mieszkają psy z wiejskich terenów podlaskich. Tutaj dobro psa ma naprawdę niewielkie znaczenie. Tu w każdej wiosce większość psów ma łańcuch na szyi i nigdy nie zaznało dobrego życia, a już na pewno nie te, które trafiły pod opiekę schroniska.

Schronisko nie jest miejscem bogatym. Niestety, gminy w naszym rejonie nie płacą za opiekę nad psami w stopniu wystarczającym. My - wolontariusze sami zdobywamy pieniądze na leczenie psów. My - wolontariusze musimy postarać się o zakup obroży, smyczy, weterynaryjnej karmy.

W zeszłym roku wspólnymi siłami udało się stworzyć wybieg - kojec dla psów dzikich, na którym zamieszkały najbardziej potrzebujące zwierzaki, które zapewne całe swoje życie spędzą w schronisku. To psy nieadopcyjne, bojące się ludzi. Mają teraz warunki, o jakich nie mogliśmy marzyć - wybieg, na którym w końcu mogą wyprostować swoje psie kości. 

Nadal jednak potrzebują polepszenia warunków.

Dzisiaj prosimy o pomoc w zakupie bud. Planujemy kupić 2 podwójne zestawy w cenie 1100zł za jeden oraz 6 bud pojedynczych - 550 zł/szt. Budy zostaną wstawione na kolejny wybieg. Właściciele zbudują ogrodzenie, lecz nie mają funduszy na zakup, który ma zapewnić psiakom dach nad głową.

Prosimy Was o pomoc. Sami nie damy rady uzbierać tak ogromnej kwoty.

Możemy pomóc psom, które na nikogo innego nie mogą liczyć. Psom, które naprawdę nie mają łatwego życia, a które dzięki Wam będą mogły zamieszkać w suchym miejscu. Dziękujemy w ich imieniu!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 155 osób
6 600 zł (100%)