110 ocieplonych bud dla schronisk na zimową porę!

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 260 osób
46 750 zł (70,83%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 1 Października 2022

Zakończenie: 30 Stycznia 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Ocieplane budy na zimową porę! Schroniska proszą o pomoc 🙏 Zbliża się najtrudniejszy okres dla schroniskowych psów i kotów zima! Pomóżcie nam wspólnie się do tego przygotować!

Trudny czas dla zwierząt - niskie temperatury, duża wilgoć, wiatr i śnieg dadzą się we znaki czworonożnym podopiecznym już niedługo!

Planujemy zakupić  110 bud i wymienić stare budy na nowe dla kilku schronisk: w Tczewie, Kościerzynie, Dąbrówce/k. Wejherowa, Elblągu oraz dla przytuliska w Bojanie.

Wyżej wymienione schroniska są prowadzone przez OTOZ Animals oraz Fundację Animalsi, gdzie znajduje się ponad 700 psiaków.

Co roku w naszych schroniskach wykonujemy wiele prac remontowo-budowlanych. Sukcesywnie budujemy duże, kojce dla psów, drewniane profesjonalne wiaty, w których umieszczamy budy. Leczymy i szczepimy naszych pensjonariuszy i dbamy o ich dobrostan. Zapewniamy im miłość, bezpieczeństwo, wyżywienie i opiekę weterynaryjną. Każdego dnia szukamy nowych, odpowiedzialnych rodzin.

Chcielibyśmy zamówić budy z podwójnymi ścianami z trwałego, zaimpregnowanego drewna, pomiędzy ścianami umieszczony jest styropian, dachy zabezpieczone są papą, otwierane z zewnątrz - tak żeby można było wyczyścić je w środku i wyłożyć ściółkę słomą.

Niestety szalejąca inflacja i podwyżki cen, w tym podwyżki zakupu leków, karmy i energii zmuszają nas do organizowania zbiórek. Prosimy więc Was o pomocy dla naszych czworonożnych podopiecznych, aby zima nie była dla nich taka straszna. Dzięki ludziom Dobrej Woli i Waszej pomocy mamy siłę stawiać czoła codziennym trudnościom w walce o lepszy los pokrzywdzonych zwierząt! A tych niestety nie brakuje… tak więc każda pomoc jest na wagę złota. Dziękujemy za Wasze serca!

Jedna ocieplana buda, to koszt 600 zł! W sumie na zakup 110 bud potrzebujemy aż 66 000 zł. Będziemy aktualizować zbiórkę umieszczając skany faktur. Natomiast po zakupie bud pokażemy Państwu zdjęcia z poszczególnych schronisk. Prosimy o pomoc.

Wsparło 1 260 osób
46 750 zł (70,83%)
Adopcje