Działajmy dalej ! Działajmy mocniej i więcej !

4 października 2017 roku założyłyśmy wspólnie we dwie fundację, aby nieść nadal pomoc zwierzętom po 5 latach działań w Schronisku, jako Dom Tymczasowy i Inspektorzy podejmujący interwencje mające na celu poprawę warunków, ale też często na zmianę tych warunków na lepsze - na prawdziwy dom ! 

Po tych 5 latach nabierania doświadczenia, podjęłyśmy najpiękniejszą decyzję w naszym życiu, ale też nie łatwo - poświęcenie swojego wolnego czasu i życia dla zwierząt. Jeśli się to kocha to nie jest kara tylko szczęście dla człowieka. Mamy również to szczęście prowadzić fundację rodzinnie na cześć babci Tereski - mama Joanna i córka Karolina. Choć fajnie być razem, to przed te 4 lata dżwigamy ciężar naszych działań tylko we dwie, często we wsparciu osób, które przychodzą i odchodzą. Dopiero wtedy uświadamiając sobie jak ciężka jest to praca. 

Tworzymy zbiórkę na Zwierzakobus, który mam nadzieję, że pomimo maleńkości fundacji, ale ogromu działań jakie prowadzimy - pozwoli nam na rozszerzenie działań fundacji, skupieniu się na wolontariacie i rozszerzeniu domów tymczasowych w celu powstania Inspektoratu w Koszalinie ( z prawdziwego zdarzenia dla zwierząt), aby móc podejmować interwencje w Koszalinie i okolicach. A co więcej przyjąć Inspektorów i zmieniać ten okoliczny świat i nie tylko (bo słyniemy z pomocy w całej Polsce, ściągając często zwierzęta setki kilometrów). 

Jesteśmy fundacją, która kocha zarówno psy i koty, poświęca swój czas na działania dla zwierząt potrzebujących pomocy. Działamy z głową ! Przyjmując ilość zwierząt odpowiednią do warunków fundacyjnych i możliwości czasowych, aby żadne zwierzę nie cierpiało, nie było u nas pod opieką za długo, aby poświęcić się adopcją, pracy i zadbać o nie odpowiednio, rozpoczynając dzień od weterynarza, również kończąc na nim, ale przy tym pisaniu postów o działności naszej dla was, abyście widzieli, że Wasze wsparcie jest ważne ! 

Czy będziemy w stanie roszerzyć nasze działania ? To zależy od Was ! 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

X zł

Karolina

1 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
21 353,50 zł
Wsparło 2 679 osób