Byk Fargo

Zbiórka zakończona
Wsparło 28 osób
286 zł (13,24%)

Rozpoczęcie: 30 Stycznia 2013

Zakończenie: 31 Maja 2013

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kiedy Fundacja Viva przejęła opiekę nad schroniskiem w Korabiewicach, wzięła na siebie odpowiedzialność za wszystkie mieszkające tam zwierzęta, także te gospodarskie. A mieszkańcami schroniska był także byk Fargo oraz jego adopcyjna mama krówka Mamka.

Mamka wychowała Fargo czule i troskliwie, choć sama go nie urodziła. I ta przyjaźń trwała bardzo długo. Krówka szczęśliwie dożyła w schronisku swoich ostatnich dni. Trzy miesiące temu odeszła. Niewiele krów w Polsce (ba! na świecie) ma szansę umrzeć ze starości. Nasza tak właśnie odeszła i choć jest nam z tego powodu bardzo przykro, to cieszymy się, że mogliśmy jej w tym pomóc, zapewniając odpowiednią opiekę i otaczając miłością.

Ale teraz Fargo jest sam... Utrzymanie tak dużego i silnego zwierzęcia nie jest łatwe. Latem łatwiejsze, bo Fargo może spokojnie wypasać się na łące. Zimą trzeba go dokarmiać odpowiednią karmą. Utrzymanie byka wynosi ok. 180 zł miesięcznie. Pomóżcie nam zabezpieczyć Fargo na cały 2013 rok. Na ten cel potrzebujemy 2.160 zł.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Wsparło 28 osób
286 zł (13,24%)