Zwierzęta potrzebują naszej pomocy. Wspomóż nasze działania

Zbiórka zakończona
Wsparły 83 osoby
1 906 zł (19,05%)

Rozpoczęcie: 27 Czerwca 2018

Zakończenie: 27 Sierpnia 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Stoimy pod ścianą!!! Rzeczywistość okazała się brutalna. Zwierząt w potrzebie przybywa, a nam przybywa długów za ich ratowanie. Powoli musimy ograniczać ilość interwencji... Odmawiamy przyjmowania nowych kotów na leczenie :( Ale te zwierzaki, które już mamy pod swoją opieką, nadal jej potrzebują.

Kilkadziesiąt zwierząt otrzymało od nas pomoc. Dokarmiamy bezdomne koty, leczymy je i przeprowadzamy zabiegi kastracji, aby ograniczyć ich liczbę. Obecnie na utrzymaniu mamy 17 kotów, 2 psy, jeża i dwie krowy. Musimy opłacić hotel, leczenie, profilaktykę i kupić karmę.

Regularnie jeździmy w teren na interwencje i próbujemy zmienić los krzywdzonych zwierząt. Poprawiamy ich warunki życia, dajemy budy, karmę i przeprowadzamy zabiegi kastracji, jeśli opiekunów na to nie stać.

Jeśli dochodzi do znęcania, to odbieramy zwierzaki, zakładamy sprawy karne i ścigamy zwyrodnialców.

Staramy sie edukować ludzi i uczymy szacunku do każdego zwierzęcia - organizujemy eventy, pogadanki w przedszkolach i szkołach. To wszystko generuje koszty.

Lista interwencji do przeprowadzenia jest długa. Chcemy pomagać, ale bez funduszy mamy ograniczone mozliwości. Dlatego prosimy Państwa o wsparcie. Bez tego nie dotrzemy tam, gdzie nas potrzebują.

Dlaczego miałbyś coś wpłacić akurat nam? Bo działamy i mamy chęci, aby robić to nadal. Bo chcemy, aby zwierzaki były szczęśliwe. Bo "bahati" znaczy szczęście. A dla zwierząt, którym dzisiaj pomagasz, szczęście to pełna micha, ciepła buda, wolność od łańcucha, mądry i kochający człowiek, życie nie na ulicy, nie w schronisku, a w domu.

Dlatego wpłać choćby złotówkę  i pomnażaj dobrą energię.

Z góry bardzo dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
14 zakończonych zbiórek
Wsparły 83 osoby
1 906 zł (19,05%)