Porzucona, z połamaną łapką, szukała ratunku - grozi jej amputacja

Wsparło 146 osób
1 043 zł (20,86%)
Brakuje jeszcze 3 957 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 7 Października 2018

Zakończenie: 7 Stycznia 2019

W nocy otrzymaliśmy zgłoszenie o kotce która ma problemy z poruszaniem się. Kicia pojawiła się na jednej z posesji w Celestynowie. Po przybyciu na miejsce zabezpieczyliśmy kotkę, a następnie przewieżliśmy do kliniki weterynaryjnej. Na miejscu lekarz przeprowadził badanie i wykonał zdjęcia RTG.

Okazało się, że kotka ma złamaną kość udową. Mogło do tego dojść w wyniku wypadku bądź znęcania się nad kotką. Nie wiadomo jak długo biedactwo błąkało się po okolicy, złamanie zaczęło się już nieprawidłowo zrastać. Ponieważ nikt z mieszkańców jej nie kojarzy, przypuszczamy, że została wyrzucona przy Schronisku w Celestynowie.

Tego typu złamania nie powstają od byle upadku/wypadku… Wyobraźcie sobie ból, gdy kotka chodziła ze złamaną łapką, bez żadnych leków czy usztywniaczy, a łapa się zrastała... Kicię nazwaliśmy Celestynka.

Zaproponowano nam dwa wyjścia: amputację tylnej łapki bądź kosztowną operację i długą, również kosztowną rehabilitację. Bez namysłu podjęliśmy dezyzję o zabiegu! Ta koteczka jest jeszcze młodziutka, ma około 2 lat, musimy dać jej szansę!

W przyszłym tygodniu kotka będzie  konsultowana przez najlepszego lekarza ortopedę w Warszawie - profesora Sterna. Zrobimy wszystko, aby przywrócić jej sprawność.

Celestynka jest również niedożywiona. W fatalnym stanie są jej uszy. Takiego świerzba, lekarz który ją przyjmował jeszcze nie widział! Kotka bardzo cierpi.

Prosimy o pomoc w opłaceniu leczenia, operacji i rehabilitacji Celestynki. Pomóżmy jej razem! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
5 zakończonych zbiórek
Wsparło 146 osób
1 043 zł (20,86%)
Brakuje jeszcze 3 957 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość