Pomóż zapewnić Centaurusowym zwierzakom bezpieczeństwo

Wsparły 253 osoby
8 110 zł (36,86%)

Rozpoczęcie: 29 Stycznia 2021

Zakończenie: 31 Sierpnia 2021

Kochani, akcja nadal w toku, nie zebraliśmy jeszcze pełnej kwoty koniecznej do zamontowania monitoringu.

Aktualizacja 

Kochani,

jesteśmy już po rozprawie dotyczącej Zizi i niestety nie przynosimy dobrych wiadomości. Zaczynamy się obawiać o bezpieczeństwo naszych podopiecznych i naszych działaczy. Wobec oprawcy Zzi został uchylony areszt, a raz w tygodniu ma być wobec niego stosowany dozór policyjny. Sąd uzasadnił swoją decyzję tym, że główni świadkowie zostali już przesłuchani. Sprawa została odroczona na 22 września. Oprawca nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że nie mógł skrzywdzić psa, bo go kochał.

Kochani, jesteśmy oburzeni i przerażeni zaistniałą sytuacją. Obawiamy się zarówno o bezpieczeństwo naszych podopiecznych, jak i nas samych – mówiąc wprost, obawiamy się zemsty, jaka może spaść na nas i bezbronne zwierzęta, którym przecież obiecaliśmy bezpieczeństwo. Nie chcemy, by stały się ofiarami nieudolnego prawa, które pozwala oprawcom zwierząt pozostawać bezkarnymi i wolnymi. Błagamy Was, pomóżcie nam zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym, wesprzyjcie zbiórkę na zakup monitoringu.

Na ten moment nie możemy niestety zrobić nic więcej. Nadal będziemy walczyć z całych sił o sprawiedliwość, jednak musimy pamiętać także o zwierzętach, które już są pod naszą opieką – nie możemy dopuścić, by stała im się krzywda. Musimy zadbać także o bezpieczeństwo naszych działaczy – dlatego rozpaczliwie błagamy Was o pomoc.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
18 aktualnych zbiórek
796 zakończonych zbiórek
Wsparły 253 osoby
8 110 zł (36,86%)