Dramatyczna walka o życie Chanel - psiej seniorki!

11 dni do końca
Wsparło 108 osób
2 175 zł (43,5%)
Brakuje jeszcze 2 825 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 13 Września 2020

Zakończenie: 30 Września 2020

14 Września 2020, 12:17
14.09.2020 doszły kolejne badania :(

Kochani, Chanelka ma już zrobione USG, które na szczęście nie wykazało nic niepokojącego, niestety nadal utrzymuje się biegunka, dlatego po konsultacji z lekarzami zgodziliśmy się na wykonaniu badania kału w kierunku giardii.

W zależności od wyniku, będziemy podejmować dalsze działania.

Wiemy, ze koszta nie zamknął w tej kwocie, dlatego zmuszone jesteśmy zwiększyć kwotę. Wiemy, że pobyt będzie długi i kosztowny, ale chcemy, by nasza starowinka przeszła pełna diagnozę.

Bardzo prosimy, będziemy wdzięczni za każdy  nawet najmniejszy grosz  ❤

Nowe nieszczęście na naszym pokładzie - niewidoma, głucha psia seniorka! Czy tak powinna wyglądać starość psiaka, który prawdopodobnie przez kilkanaście lat miał swój dom, swoją podusię i swojego pana?

 Mieliśmy nadzieję, że komuś zaginęła, że to niemożliwe, że ktoś ją wyrzucił... a jednak teraz  niechciana, niekochana błąkała się pod Lublinem. Sunia była cała w kołtunach. Miała na sobie zatrważającą liczbę pcheł i kleszczy. Dodatkowo zaropiałe oczy, zepsute zęby, rany na całym ciele i wrośnięty w NOGĘ pazur (nie w opuszkę tylko w nogę!). Na sam widok kroi się serce... Pierwszą pomoc otrzymała w gabinecie weterynaryjnym, gdzie została ostrzyżona i podano jej kroplówki.

Następnie sunia trafiła w trybie pilnym do całodobowej kliniki, gdzie zaczęła się dramatyczna walka o jej życie. Lejąca się biegunka, obniżony hematokryt, zapalenie dróg moczowych, guzy listwy mlecznej. Lekarze stwierdzili również entriopium prawego oczka. Cały czas poszerzamy diagnostykę, aby jak najwięcej wiedzieć o stanie jej zdrowia. Na ten moment rokowania są bardzo ostrożne, sunia jest słabiutka.

Fundusze potrzebne są na: pobyt w całodobowej klinice, leki, kroplówki, diagnostykę m.in. morfologia, biochemia, RTG, USG, posiew moczu, konsultację okulistyczną, dobrej jakości karma, suplementy, profilaktykę przeciwpasożytyniczą, chipowanie. W odpowiednim czasie również szczepienie, odrobaczenie, sterylizacja + prawdopodobnie mastektomia. Z góry dziękujemy za każde wsparcie.

Chanel znajduje się pod opieką CSOZ Sekcja Lublin.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
10 aktualnych zbiórek
368 zakończonych zbiórek
11 dni do końca
Wsparło 108 osób
2 175 zł (43,5%)
Brakuje jeszcze 2 825 zł
Wesprzyj