Miałem cztery łapki, teraz mam tylko trzy - pomóż!

13 dni do końca
Wsparły 22 osoby
715 zł (71,5%)
Brakuje jeszcze 285 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 29 Marca 2019

Zakończenie: 29 Czerwca 2019

Do tej pory kocurek miał dobre spokojne życie. Miał miejsce gdzie mógł sie schronić i czuć bezpiecznie w lecie, a w zimie chronić przed mrozami. Miał człowieka, który codziennie dawał mu jedzenie, dbał o niego.

Tak było do dzisiaj. Nie wiemy, co się stało, lekarze przypuszczają, że kocur wpadł pod samochód lub złapał się w sidła, łapkę trzeba było amputować. Nie mamy makabrycznych zdjęć zranionej łapy - w chwilach, gdy trzeba ratować życie, nikt nie traci czasu, nikt nawet nie myśli o niczym innym, jak tylko o tym, by jak najszybciej zawieźć zwierzaka do lecznicy. Załączone zdjęcia zrobione są już robione po operacji.

Na szczęście były to jeszcze godziny pracy lecznicy i na pomoc nie trzeba było długo czekać. Zrobiono badania krwi, po znieczuleniu dokładnie obejrzano poraniona łapkę, niestety nie dało sie jej uratować.

Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu faktury za operację amputacji łapki młodego kocurka, mieszkańca ogródków działkowych. Mamy katastrofalną sytuację finansową, ale przecież nie mogliśmy nie pomóc.

Teraz zwracamy się do Was - pomóżcie!

9.04.2019

Kocurek po operacji przebywał pod opieką karmiciela u niego w domu. Pan karmiciel nie zauważył, że kot  bardzo interesuje się swoją raną, wylizuje ją, przegryza założone szwy co w efekcie doprowadziło do infekcji.

Konieczna była powtórna operacja :(.

 

W tej chwili kocur czuje się dobrze. Będzie przebywał w szpitaliku aż do zagojenia sie rany pooperacyjnej, czyli minimum 2 tygodnie.

Powtórna operacja, pobyt w szpitaliku to dodatkowe koszty. Prosimy pomóżcie!

Po wyzdrowieniu kocurek nie wróci już na działki. Będziemy mu szukać domu. On zasługuje na  kochającego i odpowiedzialnego swojego człowieka.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
55 zakończonych zbiórek
13 dni do końca
Wsparły 22 osoby
715 zł (71,5%)
Brakuje jeszcze 285 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość