Czteromiesięczny kocurek Oskar chce żyć - pomóż mu!

Wsparły 54 osoby
719 zł (102,71%)

Rozpoczęcie: 30 Stycznia 2016

Zakończenie: 4 Lutego 2016

Jesteśmy zaskoczeni, że w tak krótkim czasie udało się zebrać całą potrzebną kwotę. Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy zareagowali na naszą prośbę.

Oskar powoli wraca do zdrowia, choć wciąż nie możemy być w 100% pewni, że wszystko będzie w porządku. Maluch jest pełen życia, dzielnie znosi codzienne zastrzyki i kroplówki, ale nie podoba mu się założony kołnierz i siedzenie w jednym miejscu. Chętnie pobawiłby się z kotami rezydentami, ale nie możemy mu na to pozwolić. Rany muszą się porządnie zagoić nim kociak zacznie bawić się i szaleć tak jak na kociaka przystało, a przecież czeka go jeszcze jedna operacja.

Dzisiaj wyjęto cewnik i pozwolono Oskarowi na spacery po mieszkaniu. Piotr, jego opiekun, chodzi za kociakiem krok w krok, obserwuje i w myślach powtarza "chociaż jedną malutką kropelkę", bo wszystko zależeć będzie od tego czy jelita zaczną pracować, a uszkodzony, pozszywany pęcherz zacznie poprawnie działąć i maluch będzie potrafił sam zrobić siku.

Mamy nadzieję, że wszystko potoczy się tak jak tego oczekujemy.

Niestety złamana łapka musi poczekać, nie możemy w tej chwili narażać Oskara na następną  operację, jest jeszcze zbyt osłabiony. Proszę pamiętać, że  znaleźliśmy go ponad dwa tygodnie po wypadku, proces samoistnego zrastania złamanej łapy już był rozpoczęty, a kociak był tak wycieńczony, że długotrwałej operacji, a co za tym idzie narkozy mógłby nie przeżyć - najpierw musieliśmy zrobić wszystko by uratować mu życie.

Jeżeli chcecie śledzić dalsze losy Oskara zapraszamy na chatulowy facebook.

Zebrana dzięki Waszej hojności kwota pokryła koszty badań krwi, zdjęć RTG, koszt pierwszej operacji i codziennych wizyt kontrolnych, koszt leków, kroplówek i specjalnej weterynaryjnej karmy.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc, w imieniu Oskara przesyłamy głośne "mruczanki", i mamy jeszcze jedną prośbę - trzymajcie za małego kciuki :)


 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
74 zakończone zbiórki
Wsparły 54 osoby
719 zł (102,71%)